Укр.

Проректорський контроль знань серед студентів І курсу, як запорука внутрішньої системи якості вищої освіти

23:45, 10-11-2023

Впродовж першого тижня листопада місяця в Університеті проходив проректорський контроль знань серед студентів І курсу.

Такий контроль є важливою складовою системи внутрішнього моніторингу якості освіти в Університеті.

Головним завданням проведення проректорського контролю було  визначення рівня володіння студентами І курсу знань з основних дисциплін, таких як українська мова, математика та англійська мова.

Так контроль проводився зі студентами І курсу усіх спеціальностей, по яким здійснюється підготовка в Університеті:

Навчально-науковий інститут Інформаційних технологій:

• Комп’ютерні науки;
  • Штучний інтелект;
  • Комп’ютерна інженерія;
  • Інженерія програмного забезпечення;
  • Технології цифрового розвитку;
  • Інженерія програмного забезпечення автоматизованих систем;

Навчально-науковий інститут Захисту інформації:

• Інформаційна та кібернетична безпека;
  • Технічні системи інформаційного та кібернетичного захисту;
  • Управління інформаційною та кібернетичною безпекою;
  • Публічне управління та адміністрування;

Навчально-науковий інститут Телекомунікацій:

• Телекомунікаційні системи та мережі;
  • Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення;
  • Інтернет-технології;
  • Робототехніка та технічні системи;
  • Системний аналіз;

Навчально-науковий інститут Менеджменту та підприємництва:

• Менеджмент;
  • Маркетинг
  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
  • Економіка;
  • Документознавство та інформаційна діяльність;
  • Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю.

Так слід зазначити, що групи, які проходили контроль не анонімно, мали кращі результати, що вказує на переваги вмотивованості при виконанні завдань студентами. Така робота призводить до мотивації здобувачів вищої освіти до активного навчання впродовж всього навчального року і формування стійких результатів навчання та компетентностей.  А за результатами контролю будуть розроблені заходи з надання індивідуальної допомоги здобувачам та корегування навчального процесу для більш успішного засвоєння навчального матеріалу.

Висловлюємо подяку всім завідувачам кафедр Університету за сприяння у проведенні тестування, а завідувачам кафедр англійської мови Захаржевській А.А., української мови Стежко С.О., вищої математики, математичного моделювання та фізики Лиходєєвій Г.В. за підготовку тестових завдань!