Укр.

Зустріч студентів та МОН

14:05, 24-11-2023

Співпраця між студентами та міністерством освіти – це важлива складова освітнього процесу, яка дає змогу учасникам освітнього процесу та їхнім організаторам розуміти одне одного та визначати задачі, потрібні для покращення роботи обох сторін.

17 листопада, у Міжнародний день студента, міністр освіти Оксен Лісовий та заступник міністра з питань вищої освіти Михайло Винницький зустрілися із представниками студентського самоврядування з різних куточків України за посередництва Української асоціації студентів та ініціативи громадської спілки «Українська студентська ліга».

Міністр Лісовий обговорив з присутніми на зустрічі основні напрямки роботи міністерства, поточну діяльність, виклики, з якими ми стикаємося в умовах війни, а також трансформації, що необхідні для зміни освіти.

Студенти порушили питання трансформації вищої освіти, зокрема цікавились, як буде впроваджений розвиток індивідуальних освітніх траєкторій відповідно до нового законопроєкту.

Участь в зустрічі взяв і Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій. Наш представник Кирило (ліворуч від міністра на фото) був присутній на зустрічі та представляв інтереси нашого університету. Ми впевнено рухаємося до покращення відносин між нами та міністерством освіти, та вкладаємося у розвиток української освіти.

Наприкінці зустрічі Оксен Лісовий та Михайло Винницький подякували студентам, що приймали участь у діалозі та пошуку спільних рішень. Найкращий спосіб знайти дієві рішення та шляхи розвитку освіти – спілкуватися з безпосередніми учасниками освітнього процесу та обговорювати питання, що їх хвилюють.