Укр.

З Днем Збройних сил України!

12:27, 06-12-2023

З Днем Збройних сил України!

Вітаємо всіх військовослужбовців України! Ви наші захисники, опора нашої Батьківщини!

Схиляємо голову та дякуємо кожному захиснику, кожному нашому викладачу та кожному нашому студенту, хто тримає оборону та нищить підступного ворога, захищає нашу Державу та наше право на життя! Ви пришвидшує нашу перемогу! Україна не здається – завдяки вам!

Бажаємо кожному захиснику і захисниці повернутися додому цілими і неушкодженими, і принести з собою перемогу!

Слава Збройним силам України! Слава Героям!