Укр.

Нашої допомоги потребує наш студент-випускник, працівник інформаційно-обчислювального відділу Максим, який звільнився з Університету, щоб стати на захист нашої Держави, боронити нашу Батьківщину!

15:28, 22-02-2024

Вітаємо, шановні!

Нашої допомоги потребує наш студент-випускник, працівник інформаційно-обчислювального відділу Максим, який звільнився з Університету, щоб стати на захист нашої Держави, боронити нашу Батьківщину від підступного ворога.

Вітаю, друзі
Сьогодні у нас знову трапилась проблема під час одного із завдань, наш бойовий кінь втратив двигун.. Ремонту не підлягає(для тих хто розуміє - шатун порвав блок). Потрібен інший мотор, знайшли людей які готові замінити, проте попередньо прорахована ціна 100 000 грн ( Буду вдячний за будь-яку найдрібнішу вашу підтримку. Додаткову інформацію надам за необхідністю. Звіти теж будуть. Дякую!

Реквізити:

Просимо підтримати і поширити повідомлення!

Дякуємо за допомогу! Адже будь яка допомога наближає нашу Перемогу! А декілька гривень можуть зберегти життя наших воїнів-захисників!

Слава Україні!