Укр.

Виборча програма кандидата на посаду ректора Володимира Шульги

12:06, 29-04-2024

ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ ШУЛЬГА

кандидат на посаду ректора Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, доктор історичних наук, старший дослідник

БІОГРАФІЯ

Народився 29 березня 1973 року в Одесі.

Освіта:

• Сумський державний педагогічний інститут імені А.С. Макаренка, вчитель, спеціальність «Географія та біологія» (1996).
  • Сумський державний університет, магістр, спеціальність «Державна служба» (2012).
  • Кандидат географічних наук за спеціальністю 11.00.02 – «Економічна та соціальна географія» (2014).
  • Доктор історичних наук за спеціальністю 07.00.07 — «Історія науки й техніки» (2019).
  • Вчене звання: старший дослідник (2021).

Досвід роботи:

• 2012-2014 – Народний депутат України, Голова підкомітету з питань авіаційного транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв’язку.
  • 2014 – Голова Сумської обласної державної адміністрації.
  • 2015-2018 – Проректор з корпоративного управління в Національному авіаційному університеті.
  • 2019-2023 – Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ.
  • 2022-2023 – Став добровольцем до лав ЗСУ (з посади проректора Харківського національного університету внутрішніх справ), молодший лейтенант окремого батальйону безпілотних авіаційних комплексів сил ТрО. У 2023-му році звільнений в запас.
  • З жовтня 2023 по квітень 2024 року – Голова комісії з реорганізації Національного авіаційного університету, виконувач обов’язків ректора.
  • З 10 квітня 2024 року – Виконувач обов’язків ректора Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

ПРОГРАМА
СТАЛОГО ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Сьогодні Університет є багатопрофільним закладом вищої освіти, що займає провідні позиції у підготовці фахівців для галузі телекомунікацій та інформаційних технологій. Його сучасний бренд сформований працею і професіоналізмом трудового колективу, інноваційною ідеологією, поглибленим співробітництвом з партнерами.

Наразі російська агресія негативно впливає на вищу освіту через скорочення бюджетних місць, зниження доходів населення, загострення конкуренції на ринку праці, значне посилення «освітньої міграції» і змушує кожен університет адаптувати свою стратегію розвитку до нинішніх умов.

Моя програма комплексно враховує зазначені вище ризики і передбачає наступні пріоритети у діяльності ДУІКТ:

1. Збереження кадрового і наукового потенціалу Університету. Постійні інвестиції за рахунок зароблених грошей в людський капітал і покращення матеріально-технічної бази.

2. Вдосконалення системи забезпечення якості вищої освіти. Створення в Університеті «цифрового кампусу», що об’єднає в єдиний цифровий простір інститути, кафедри, гуртожиток, адміністрацію та бібліотеку.

3. Інноваційне управління науковими дослідженнями на різних ступенях освітнього процесу, запровадження мотиваційних стимулів для науковців і здобувачів вищої освіти за публікації та винаходи. Розширення можливостей для академічної мобільності викладачів і студентів.

4. Розбудова і поглиблення співпраці з міжнародними і національними профільними закладами вищої освіти, організаціями, фондами, інституціями та установами. Повне сприяння і підтримка грантового та проєктного фінансування від партнерів. Створення на базі ДУІКТ центру вивчення іноземних мов, що видаватиме сертифікати міжнародного зразка.

5. Всебічна підтримка студентського самоврядування, профспілкової організації та створення асоціації випускників ДУІКТ. Стати справжньою Аlma mater, де поважають цінності та зберігають традиції.

Саме цінності щоденно формують нашу діяльність та шляхи досягнення цілей.

Ми завжди будемо поважати в Університеті європейські демократичні традиції, плекати патріотизм і вірність Україні, захищати принципи взаємної поваги, свободи думки, відкритості та академічної доброчесності.

Шановні колеги!

Я не обіцяю неможливих речей. Моя програма є реалістичною й окреслює, куди ми йдемо і як плануємо діяти. Це лише основні тези, які, звісно ж, обов’язково будуть коригуватися в процесі роботи та під час громадського обговорення.

Із цього я планую почати. Адже Університет – це наша родина! Наш спільний дім!

Спільним зусиллями ми виведемо ДУІКТ в трійку кращих ІТ-вишів України!