Укр.

Привітання з Великоднем від в.о. ректора Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій Володимира Шульги

07:13, 05-05-2024

Сьогодні ми святкуємо Світле Воскресіння Христове!

Серед українських традицій це свято вважається найбільш вагомим у весняному календарі, що символізує перемогу добра над злом, світла над темрявою, торжество життя над смертю.

Ці відчуття набувають особливого значення саме зараз, коли вже третій рік поспіль повномасштабна російська агресія впливає на кожного українця.

Воскресіння Христове несе віру та надію у наші оселі та серця. Воно нагадує нам, що кращі часи настануть, що ми зможемо витримати, перемогти і відродитися!

У ці святкові дні Великоднього Торжества щиро бажаю всім міцного здоров'я, сімейного благополуччя, затишку вдома та гармонії у душі.

Нехай надія об'єднує наші серця і зміцнює нашу віру в те, що день справжнього миру та перемоги України наближається.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!