XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

До відома науково-педагогічних працівників

11:32, 20-10-2015

5 жовтня 2015р. на виконання норм Закону України «Про вищу освіту» наказом Міністерства освіти і науки України №1005 затверджені Рекомендації щодо проведення конкурсного відбору при змішення вакантних посад науково-педагогічних працівників та укладання з ними трудових договорів (контрактів).

Рекомендації роз’яснюють питання прийняття на роботу науково-педагогічних працівників на основі конкурсного відбору.

В порядку обрання за конкурсом заміщуються посади науково-педагогічних працівників: директора навчально-наукового інституту, декана факультету, завідуючого кафедри, професора, доцента, старшого викладача, викладача.

Відповідно Закону України «Про вищу освіту» вищий навчальний заклад самостійно визначає процедуру конкурсного відбору для змішення вакантних посад асистентів, викладачів-стажистів наукових працівників бібліотеки, завідуючого аспірантурою, докторантурою. Рекомендовано призначити працівників на ці посади без конкурсного відбору.

Вчена рада вищого навчального закладу після розгляду кандидатур претендентів з оголошенням висновків за результатами попереднього обговорення та рекомендації конкурсної комісії, таємним голосуванням обирає на посади керівників навчально - наукових інститутів, факультетів, кафедр, бібліотеки, професорів та доцентів.

Науково-педагогічні працівники приймаються на роботу шляхом укладання трудового договору, в тому числі контрактом, який є підставою для призначення на посаду.

Переглядів: 2 343