XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Навчання за допомогою веб-конференцій – як до цього ставитися

15:23, 10-04-2014

Колись англійський філософ Френсіс Бекон сказав: «Знання – сила». У сучасному світі знання та практичні навички відіграють вирішальну роль у всіх сферах життя кожної людини. Виникає природне запитання: як отримати нові знання, підвищити свою кваліфікацію дорослій людині з урахуванням постійної нестачі часу? Або Ви знаходитесь занадто далеко від бажаного освітнього закладу...

За останнє десятиліття з технологіями, що швидко розвивться, та пристроями з'явилося і безліч способів отримувати освіту, виникли та втілилися в життя такі поняття як дистанційне навчання, віддалене навчання, e-learning (електронне навчання), веб-конференції та веб-семінари.

Формат веб-конференцій підходить для сучасних ділових людей, яким вкрай важливо правильно розпорядитися часом і не витрачати його на непотрібні переміщення у просторі і простої в пробках. Теоретичний матеріал легко освоюється, сидячи за комп'ютером у вечірній час вдома у затишному кріслі або на дивані.

Академія Cisco дозволяє отримати знання в галузі інформаційно- комунікаційних технологій, Cisco курси, курси IT, перебуваючи в будь-якій точці світу. Таким чином, використовуючи особистий смартфон, планшетний ПК, ноутбук або настільний комп'ютер, можна отримати доступ до курсу, взяти участь в обговореннях з викладачем, переглядати записи пройдених занять.

Звичайно ж такий спосіб навчання не звільняє Вас від необхідності отримання практичних навичок роботи з обладнанням, безпосереднього контакту з пристроями. Тут вже доведеться напружитися і таки виділити час на приїзд у навчальний клас для виконання лабораторних робіт, передбачуваних програмою навчання. Однак все-таки якщо Ви пропустили якесь заняття або хотіли б доповнити пройдену практику іншими настройками, в Академії Cisco Ви маєте можливість отримати віддалений доступ до стійки обладнання.

Ось так просто можна пройти курси Cisco, курси системний адміністратор, курсы мережний інженер, не відволікаючись від основного місця роботи і своєї сім'ї. Чи варто навчатися за допомогою веб-конференцій, найголовніше відповісти – якого роду знання Вам будуть корисні.

Дізнатися детальніше про Академію Cisco: http://edu-cisco.org/

Відповіді на типові запитання: http://edu-cisco.org/docs/welcome.pdf

Записатися на навчання:  http://edu-cisco.org/enroll

Додаткова інформація на сайті Академії Cisco.

Переглядів: 9 318