Впевнений старт в професію ІТішника!

11:26, 01-07-2021

Ще вчора вони були студентами кафедри Інженерія програмного забезпечення, а сьогодні – випускники Державного університету телекомунікацій. Позаду безсонні ночі підготовки до екзаменів, трепіт рук із заліковою книжкою і впевнені відповіді на «щасливий квиток». Ось і пролетіли роки в стінах університету. За період навчання надано багато можливостей для отримання омріяної професії: вивчення мов програмування, які актуальні при розробці, тестуванні та підтримці програмного забезпечення, робота в команді та уміння представляти свої проекти, а також практика в найкращих ІТ- компаніях з отриманням першого робочого місця.

Представники компаній-партнерів кафедри Інженерія програмного забезпечення: Анна Арутюнян, Head of Sigma Software University, та Роман Куриленко спеціаліст із розвитку бренду роботодавця Softserve, виступили зі словами настанови для наших випускників. Разом з нашими партнерами колектив кафедри вітає випускників денної та заочної форми навчання з отриманням кваліфікації фахівця з розробки та тестування програмного забезпечення (бакалаврат) та розробки комп’ютерних програм, викладача закладів вищої освіти (магістр). Хай доля Вам посміхається, а шляхи майбутньої професії будуть багатогранні і високооплачуваними.

Але ми не прощаємося з вами, а запрошуємо магістрів до співпраці, а бакалаврів до вступу в магістратуру. Нашу молодь, яка прийде на 1 курс, будемо зрощувати разом.

Кафедра запрошує вступників 2021 року на спеціальність 121 – Інженерія програмного забезпечення! Хочеш бути справжнім програмістом? Тоді тобі до нас!