Виробнича практика як основна компонента навчального плану: враження студентів

12:56, 09-04-2021

Виробнича практика – необхідна складова якісної підготовки майбутнього фахівця з комп’ютерної інженерії. Робоча атмосфера, робота зі спеціалізованим обладнанням надає майбутнім фахівцям з інформаційних технологій впевненості у своїх силах.

Головні завдання виробничої практики, які стояли перед студентами 3 курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія», закріпити набуті знання та навички у роботі із обладнанням, перевірити нестандартність підходу до вирішення завдань практики та здатності до самонавчання.

Виробнича практика проходила на підприємствах ІТ галузі та у ІТ відділах підприємств інших сфер діяльності.

Я, Хільченко Максим, студент 3 курсу, групи  КІД-33, з 01.03.21 по 26.03 21 проходив практику в компанії “Datastore”

Під час проходження практики мені були надані всі необхідні умови для отримання знань. При виникненні будь - яких питань надані грамотні практичні рекомендації від працівників різних посад. Мені надавалася вся необхідна інформація для виконання тих чи інших робіт.

Особливо дуже сподобався дружній колектив, який з першої хвилини поставився до мене, як до друга. Окремо хочу виділити куратора Скузіна Максима, який одразу ясно дав зрозуміти, що там все серйозно і що я знаходжуся на серйозному підприємстві. Він навчав мене роботі з професійним обладнанням (налаштування користувачів, заміна комплектуючих та архітектура серверів), давав можливість працювати з комутаторами Cisco Nexus, на яких піднята технологія розподілу мережі на VLAN. Я був ознайомлений з віртуалізацією на основі Hyper-V та створив свою віртуальну машину.

Колектив навчав мене, пояснював абсолютно всі нюанси роботи.

Хотілося б, щоб практика тривала довше, ніж місяць, щоб отримати ще більш практичних навиків і знань.

Дуже рекомендую уважно слухати, цінити ту інформацію, що вам надають, тому що через деякий час вона знадобиться в самостійній роботі!

Отже, якісна підготовка майбутнього фахівця в процесі проходження виробничої практик студентів сприяє їх професійному розвитку, вдосконаленню практичних навичок, розвиває їх вміння працювати в команді, що сьогодні є однією із вимог роботодавців.