Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Культура - Студентська рада

Культурно-виховна та просвітницька робота

Міс "Золота Корона ДУТ" - 2015

КВН - 2015

Святковий концерт з нагоди Міжнародного дня 8 березня!

Новорічний концерт

День студента у Державному Університеті Телекомунікацій

Помітну роль в формуванні високої художньо-естетичної культури і вихованості особистості відіграє Центр культури і мистецтв університету, організація гуртків художньої самодіяльності, концертів, КВН, конкурсів «Міс  Золота корона  ДУТ»,  «Візитна картка факультету», «Студентські барви» тощо.

  

Успішно навчаючись, окремі студенти ДУТ знаходять час на творчість, що духовно збагачує їх. Вони беруть участь у різноманітних конкурсах, що проходять в Києві "Як тебе не любити Києве мій", "Логотип та стиль міста Києва", «Я пишаюсь тим, що я українець» тощо.

Важливим елементом удосконалення навчально-виховного процесу є студентське самоврядування. Воно спрямоване на зростання соціальної активності студентської молоді, ініціативи та відповідальності за доручену справу, гармонійного розвитку особистості студента, засвоєння ним навичок управлінської культури і етики.

Традиційними є творчі звіти факультетів, де студенти демонструють кращі свої культурні і мистецькі досягнення, що є важливими чинниками творчого розвитку особистості, сприяють розкриттю їх талантів, духовно емоційних розумових і фізичних якостей.

  

Огляд та майстер-класи по практичному використанню обладнання ТОВ Датацентр "Парковий"

  

Зустрічі студентів з народними депутатами України, діячами науки і культури, ветеранами війни і праці, керівниками провідних операторів телекомунікацій відчутно впливають на формування високої свідомості і світоглядної позиції, почуття патріотизму, працелюбності, уміння міжособистісного спілкування, поваги до старших поколінь.

8

Традиційним  стало  в університеті свято "Посвята першокурсників у студенти". Приймаючи з рук ректора символічний студентський квиток і Ключ від знань, вчорашні абітурієнти, ставши студентами, урочисто клянуться наполегливо здобувати професійні знання, плідно працювати на благо Вітчизни, підносити авторитет своєї Альма-матері.

Студенти-спортсмени є постійними учасниками та неодноразовими переможцями і призерами спортивних змагань різного рівня.

Позитивно впливає на навчально-виховний процес культурно-освітня діяльність. Участь студентів у Міжнародних форумах, виставках освіти і науки дає можливість ознайомитись з досягненнями в розвитку освіти, науки і культури зарубіжних країн, відчути дух новаторства, набути кращий досвід, поглибити свої професійні знання.

Переглядів: 51 307
^