Підтвердження якості начання — успіхи в освітній програмі від HUAWEI та відктиття стартапу

08:35, 15-12-2023

Ось і завершилася цьогорічна програма «Seeds for the Future» в Україні, яку щороку організовує компанія Huawei спільно з партнерами. Подія тривала вісім днів і зібрала найкращих українських студентів та випускників університетів, які отримали нові знання та навички від провідних експертів галузі інформаційно-комунікаційних технологій, після чого презентували власні командні проєкти.

«Seeds for the Future» — всесвітня освітня програма Huawei, в якій беруть участь найкращі студенти провідних університетів для навчання у сферах 5G, хмарних обчислень, кібербезпеки, digital power тощо. Після завершення програми учасники отримали відповідні сертифікати, цінні подарунки і можливість проходження оплачуваного стажування у компанії за умови вдалого складання іспитів, а найкращі команди візьмуть участь у міжнародному конкурсі Tech4Good Startup Sprint, де змагатимуться за грошовий приз у розмірі 100 000 доларів США на реалізацію стартапів для стимулювання сталого розвитку світу.

За активну участь у програмі «Seeds for the Future», проходження до наступного етапу випробувань у міжнародному конкурсі Tech4Good Startup Sprint та підтвердження знань і вмінь отриманих під навчання на кафедрі відбулося вручення подяки студенту кафедри Інженерії програмного забезпечення Солодкому Ярославу.

Він  з великим ентузіазмом підійшов до участі, активно долучався до всіх заходів, ставив багато питань та розбирався у найскладніших нюансах.

Він разом із своєю командою запропонував стартап направлений на покращення екології, а саме океанічної екології. Проєкт під назвою "Oil eye” — це розробка морських дронів з камерами. Це найдешевше та найбезпечніше рішення, завдяки якому можна очистити води світового океану від нафти. До того ж такі дрони можуть покривати більшу площу, що забезпечує ефективніше очищення.

Ярослав та учасники його команди відмічають, що «Seeds for the Future» — інтенсивне навчання, яке дозволяє створювати проєкти, здатні змінити наш світ на краще!

Ми раді вітати Солодкого Ярослава з проходженням до наступного туру випробувань у боротьбі за головний приз. Він гідно представив університет та кафедру демонструючи високий рівень володіння сучасними знаннями інформаційних технологій, вільне спілкування англійською мовою, роботи в команді, креативного підходу до вирішення проблем пов’язаних з розробкою стартапу.

Досягнення наших студентів є підтвердженням високого рівня знань, що надаються молодими викладачами-практиками кафедри Інженерії програмного забезпечення.