Участь кафедри Інженерії програмного забезпечення в семінарі від професійної організації ISOC

11:41, 17-12-2023

15 грудня 2023 року викладачі та студенти кафедри інженерії програмного забезпечення взяли участь у семінарі від  ISOC на тему: "Сезонна школа: Що таке Управління Інтернетом?".

ISOC — це професійна організація фахівців, яка формує політику і практику Інтернету і здійснює спостереження за іншими організаціями, пов'язаними з питаннями мережевої політики. Своєю місією ISOC вважає «забезпечення відкритого розвитку, еволюції та використання Інтернету на благо людей у всьому світі». ISOC займається не тільки стандартизацією Інтернету, але і питаннями освіти в країнах, що розвиваються, професійної підготовки фахівців, управління і координації різних проєктів, так або інакше пов'язаних з Інтернетом.

Діяльність ISOC організована за програмно-цільовим і проектно-цільовим принципам, тобто, поточна робота проводиться в рамках проєктів, які можуть отримати цільове фінансування. Українське відділення бере на себе функції сприяння просуванню проєктів, формування сприятливого середовища для розвитку проєкту, пошуку і залучення спонсорів.

На семінарі були розглянуті питання блокувань, пропуску та маршрутизації трафіку, розподілу ресурсів, організації нових сервісів, взаємодії з гравцями на ринку, питання, вирішення яких допомагає зрозуміти як організована екосистема Інтернет, як і ким вона управляється.

Активні учасники семінару отримали іменні сертифікати.