Отримай унікальну можливість оплачуваного стажування в ІТ компанії!

11:43, 17-12-2023

Завдяки співпраці кафедри Інженерії програмного забезпечення з престижними ІТ-компаніями України та світу студенти мають унікальну можливість пройти ОПЛАЧУВАНЕ СТАЖУВАННЯ з можливістю подальшого працевлаштування!

Що отримаєш?

1. Отримання можливості стажування в провідних ІТ компаніях є важливим етапом у підготовці майбутніх інженерів програмного забезпечення.
  2. Стажування дозволяє студентам отримати практичний досвід роботи з реальними проектами та новітніми технологіями.
  3. Студенти, які пройшли стажування, мають шанс працевлаштування в ІТ компаніях.
  4. Студенти отримують цінний досвід, який допомагає їм в подальшій кар'єрі.
  5. Отримають можливість побачити, як працює справжня ІТ компанія, та вивчити професійні практики та процеси.
  6. Завдяки стажуванню, студенти можуть встановити контакти з потенційними роботодавцями та розширити свою професійну мережу.
  7. Стажування в ІТ компаніях є важливим кроком у підготовці висококваліфікованих фахівців з інженерії програмного забезпечення.

Щоб бути в курсі всіх новин та подій на кафедрі Інженерії програмного забезпечення підписуйся на соціальні мережі кафедри: