Проходження курсу «Управління Інтернет» від ISOC UA викладачами та студентами кафедри Інженерії програмного забезпечення!

11:23, 24-12-2023

Викладачі та студенти кафедри Інженерії програмного забезпечення пройшли курс «Управління Інтернет» ISOC UA у рамках «Сезонної школи – 2023» в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій та отримали знання та навички щодо застосування процесів INTERNET GOVERNANCE, MULTISTAKEHOLDERISM, TRUST, INTERNET POLICIES, INTERNET RESOURCES.

Участь у семінарі з управлінням Інтернетом має велику користь для фахівців в галузі ІТ. По-перше, це надає можливість оновлення знань про нові технології та тенденції в галузі Інтернету, що може допомогти покращити робочий процес та ефективність вирішення завдань.

Щодо перспектив, управління Інтернетом є однією з найбільш швидкозмінних галузей, тому постійне навчання і оновлення знань є важливим для успішної кар'єри в цій сфері. Участь у семінарах і лекціях дозволить триматися в курсі всіх нововведень та інновацій, що дасть конкурентну перевагу на ринку праці, а також дозволяє розширити професійну мережу контактів, знайти нових партнерів та можливих клієнтів, обмінятися досвідом з іншими фахівцями.

Таким чином, участь у курсі з управлінням Інтернетом є важливою для професійного розвитку та успішної кар'єри в галузі ІТ.

Вітаємо викладачів та студентів кафедри Інженерії програмного забезпечення з успішним завершенням курсу та отриманням сертифікатів!