Спрямовуй свій шлях — сертифікація з мови програмування С++

17:46, 11-01-2024

Для всіх студентів, які бажають поглибити свої знання та скоріше зануритися у професію програміста в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій функціонує гурток "Доповнений курс С++",  на якому студенти мають можливість поглиблено вивчати мову програмування С++, розвинути критичне мислення, опанувати принципи роботи в команді та розподілу обов’язків, готуючись до динамічного і вимогливого світу сучасного програмування.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення вітає всіх учасників гуртка "Доповнений курс С++", які брали участь і особливо тих, хто успішно завершив курс і пройшов фінальне тестування! Зокрема, вітаємо студентів першого курсу освітньої програми «Інженерія програмного забезпечення»:

• Хоцького Владислава Валерійовича,
  • Шмигельського Віталія Анатолійовича,
  • Шамшура Вадима Віталійовича,
  • Горкушу Іллю Сергійовича.

Отримання сертифікату, що підтверджує успішне вивчення мови програмування С++, має безліч переваг для працевлаштування в ІТ компаніях, тому що:

По-перше, сертифікат свідчить про компетентність у програмуванні мовою C++, що є важливою вимогою для багатьох робочих місць в ІТ сфері. Це дозволяє роботодавцям бути впевненими у вашій здатності розробляти програмне забезпечення на цій мові.

По-друге, сертифікат може позитивно позначитися на вашому статусі працівника, оскільки він свідчить про вашу професійну підготовку. Це допомогає отримати перевагу при працевлаштуванні або при підвищенні заробітної плати.

По-третє, сертифікат може вплинути на вашу кар'єру, дозволяючи отримати доступ до більш високооплачуваних робочих місць або можливостей для професійного зростання.

Таким чином, Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій надає високоякісну освіту, яка відповідає сучасним стандартам і потребам ринку праці, а кафедра Інженерії програмного забезпечення піклується, щоб студенти скоріше адаптувалися до швидкозмінного світу інформаційних технологій та мали більше можливостей для успішного працевлаштування в ІТ компанії.