Інженерія програмного забезпечення: професії майбутнього

10:41, 16-01-2024

Сучасний світ неможливо уявити без програмного забезпечення. Воно використовується в усіх сферах діяльності людини, від виробництва до медицини. Тому програмісти є одними з найзатребуваніших фахівців на ринку праці.

Для досягнення успіху в сфері програмування важливо отримати високоякісну освіту. Кафедра інженерії програмного забезпечення Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій пропонує Вам саме такий рівень освіти.

Чому варто вступати на нашу кафедру та освітню програму «Інженерія програмного забезпечення»?

• Наша кафедра готує фахівців за однією з найпопулярніших і перспективних спеціальностей 121 Інженерія програмного забезпечення.
  • Ми маємо потужну матеріально-технічну базу, яка дозволяє нашим студентам отримувати якісні практичні навички.
  • Ми співпрацюємо з найкращими ІТ-компаніями України та світу, які забезпечують наших студентів стажуваннями та працевлаштуванням.

Що ви зможете отримати, навчаючись у нас?

• Глибокі теоретичні знання з усіх аспектів розробки програмного забезпечення.
  • Практичні навички з актуальних мов програмування, технологій та інструментів.
  • Зручні умови навчання.
  • Наша кафедра пропонує Вам унікальні можливості для навчання
  • Ви будете мати можливість проходити стажування в найкращих ІТ-компаніях України та світу вже з другого курсу навчання.
  • Ви отримаєте можливість отримати міжнародні сертифікати, які підвищать вашу конкурентоспроможність на ринку праці.

Наші випускники - це:

• Senior-розробники в таких компаніях, як Epam, GlobalLogic Ukraine, CyberBionic, Infopulse, Sigma Software, SoftServe.
  • Автори власних стартапів.

Долучайтеся до студентської спільноти кафедри Інженерії програмного забезпечення і будуйте успішне майбутнє!