Підвищення професійної майстерності викладачів кафедри Інженерії програмного забезпечення через стажування

10:59, 27-01-2024

Стажування в розвинутих європейських країнах є важливим етапом у професійному розвитку науково-педагогічних працівників.

Міжнародне наукове стажування для освітян “Академічна доброчесність”:

• надає можливість отримати нові знання та погляди на академічну доброчесність, які можуть бути відмінними від тих, що присутні в Україні;
  • дозволяє збагатити професійну практику та поглибити розуміння етичних аспектів в освіті;
  • може сприяти співпраці з міжнародними партнерами та участі в міжнародних проектах;
  • сприяє поглибленню співпраці в академічній та науковій галузі між Україною та Польщею;
  • є підвищенням кваліфікації для науково-педагогічних працівників;
  • актуалізує методи навчання здобувачів освіти академічному письму та академічній доброчесності;
  • сприяє розширенню горизонтів та розвитку міжкультурного розуміння, що є важливим для сучасного освітнього процесу.

Доцент кафедри Інженерії програмного забезпечення Аверічев І.М. пройшов міжнародне наукове стажування для освітян “Академічна доброчесність”, яке тривало з 30 вересня по 8 грудня 2023 року та отримав сертифікат обсягом 180 годин (6 кредитів ЄКТС), що підтверджує успішне проходження стажування.

Таким чином, науково-педагогічні працівники кафедри підвищують свою кваліфікацію.