Курс «How it works» від Softserve: огляд успіху та сертифікація студентів кафедри ІПЗ

18:04, 21-03-2024

Закінчилася місячна серія воркшопів «How IT works» від компанії-партнера кафедри Інженерії програмного забезпечення міжнародної ІТ-компанії SoftServe, яка тривала  з 15 лютого по 12 березня 2024 року.

Понад 60 студентів 2 курсу освітньої програми "Інженерія програмного забезпечення" взяли участь у «How IT works» і за успішне проходження курсу отримали іменні сертифікати!

На місячній серії вебінарів студенти спілкувалися на пряму з топовими фахівцями світової ІТ компанії SoftServe та розбиралися в трендових технологіях, зокрема:

1. Тестування, реліз 2024 — чого чекати, до чого готуватися
  2. Хто такий Project Manager в ІТ і як ним стати
  3. From Zero to Pro: .NET для початківців
  4. Бізнес Аналіз: Поради по практичному застосуванню
  5. Перші кроки у Web Development
  6. rErfac0ryng
  7. Чим LinkedIn корисний для початківців

Студенти набули нових скілів і:

• розібралися чим займаються тестувальники, .NET-розробники, спеціалісти Web UI/UX, проєктні менеджери та бізнес-аналітики;
  • побачили як влаштована робота у програмному середовищі;
  • спілкувалися з експертами SoftServe для визначиння своїх пріоритетів для старту кар'єри в ІТ.

Таким чином, студенти кафедри Інженерії програмного забезпечення отримують актуальні знання від провідної ІТ компанії, що надає послуги з розробки програмного забезпечення!

Приєднуйтесь до нашої студентської спільноти та команди професіоналів!