Вітаємо переможців олімпіади з програмування!

16:03, 14-03-2017

З 1-13 березня на кафедрі Інженерії програмного забезпечення проходив Перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

Учасникам змагання були запропоновані 10 задач різної складності. Користуватись допоміжними джерелами інформації, словниками та електронними пристроями не дозволялось.

Мовами програмування на І етапі олімпіади були: С#, С++, Java, Python. Перевірка розв'язків здійснювалась автоматично, через Інтернет, з використанням он-лайн системи проведення олімпіад ejudge.

Оскільки 22 лютого минулого року Державний університет телекомунікацій внесено в список університетів олімпійського руху студентів - ICPC-2016, то переможці першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зможуть представляти наш Університет на міжнародному рівні.

За результатами олімпіади сформовано дві команди, які будуть представляти Державний університет телекомунікацій у наступних етапах.

Наші переможці

Команда на ІІ-й етап олімпіади з дисципліни “Програмування й управління ІТ проектами” (Internet олімпіада):

1. Суміна Вікторія Вячеславівна – КСД-41
  2. Клочко Олександ Юрійович –КСДМ-52
  3. Чумак Дмитро Євгенійович – КСД-42

Команда на 1/8 фіналу міжнародної студентської олімпіади з спортивного програмування:

1. Гедірлі Мікаель Мамедович -КІД-11
  2. Полянський Ілля Олександрович - КІД-11
  3. Скляренко Владислав Ігорович -ПД-11
  4. Тимків Володимир Русланович -КІД-12

Вітаємо переможців та бажаємо гідно представити Державний університет телекомунікацій на наступних етапах олімпіади!  Ми Вами пишаємось!