Практика студентів 3-го курсу в Cyberbionic Systematics

08:28, 07-04-2017

В цьому році студенти спеціальності Інженерія программного забезпечення вперше проходили виробничу практику. Це є невід’ємною частиною навчання студентів, а для майбутніх програмістів можливість отримати досвід, а можливо… отримати першу роботу.

Завдяки співпраці кафедри Інженерії програмного забезпечення з компанією Cyberbionic Systematics 22 студенти третього курсу групи ПД-31 змогли пройти практику к компанії. Ось що вони кажуть про свою практику:

«В цьому році я отримав можливість пройти практику в Cyberbionic Systematics. Мені були поставлені задачі розробити і спроектувати сайт для реальних потреб. Насправді робота в «польових умовах» дуже сподобалася і я маю сподівання на те, що в майбутньому я матиму можливість попрацювати в даних умовах. Висловлюю  свою подяку Cyberbionic!!!»

«Я отримав доступ до навчальних матеріалів ITVDN. В мої обов’язки входило набрати титри до лекцій. Було трохи нудно, але гарно вивчив матеріал, оскільки прослухав його декілька разів. Я відчуваю, що отримав реальні знання, легко пройшов тест. Все дуже сподобалося. Сподіваюся я ще матиму можливість попрацювати в цій компанії. Хочу висловити подяку усім тим, хто надав мені можливість пройти практику в Кібербіонік».

«Завдяки тому, що у нас викладав Олесандр Марченко, який оцінив мій рівень знань, я зміг спробувати себе в ролі тренера, викладав JS. Зміг удосконалити свої знання та поглибити їх. Дуже сподобалось. Дякую за отриманий досвід компанії Кібербіонік.»

Колектив кафедри та керівництво університету щиро вдячні за співпрацю компанії Cyberbionic Systematics, зокрема Олександру Пономаренку, який взяв на себе керівництво роботою студентів під час практики, завжди був доброзичливий та терплячий, створив комфортні умови нашим студентам для проходження практики. Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Про враження наших студентів від практики на підприємствах, в державних організаціях та в ІТ-компаніях далі буде…