Вступ 2024: Наближається дедлайн для реєстрації на фаховий іспит до 16 липня, що є необхідним кроком для вступу на магістратуру!

08:52, 13-07-2023

Нещодавно стали відомі результати зовнішнього незалежного оцінювання (ЄВІ) з іноземної мови та ТЗНК. Ці результати використовуватимуться разом з результатами фахового іспиту при формуванні конкурсного балу для вступу на магістратуру.

Особливі умови стосуються технічних спеціальностей, зокрема Комп'ютерної Інженерії, яка пропонується у ДУІКТ. Вступники на цю спеціальність повинні пройти фаховий іспит в університеті.

Зауважте, що вступна кампанія цього року проходить повністю в електронному форматі, що означає, що абітурієнтам не потрібно особисто з'являтися в університеті для подачі документів чи заповнення анкет. Тому реєстрація на фаховий іспит також відбувається електронно. Проте, є один важливий аспект, який може призвести до незарахування багатьох вступників - обов'язкова реєстрація на фаховий іспит через Кабінет Вступника на порталі ЄДЕБО.

Для успішної реєстрації на фаховий іспит вам потрібно виконати наступні кроки:

• Створити Кабінет Вступника, дотримуючись вказаних інструкцій. В процесі реєстрації Кабінета Вступника вам буде потрібно надати серію та номер диплома бакалавра, а також номер і PIN-код сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (ЄВІ). Також потрібно завантажити фотографію 3х4 та вказати номер телефону.
  • Зареєструватися на фаховий іспит шляхом вибору відповідних параметрів у Кабінеті Вступника. Виберіть "Регіон", "Заклад Освіти" (ДУІКТ), "Освітній ступінь (ОПС)" (магістратура), "Вступ на основі" (бакалавр або залиште це поле порожнім), "Форма здобуття освіти" (денна форма) та "Спеціальність" (вкажіть шифр 123 або напишіть "Комп'ютерна Інженерія"). Після цього виберіть фахове випробування та натисніть на кнопку "Подати заяву на участь у вступному випробуванні". Оберіть бажану дату здачі фахового іспиту та підтвердіть свій вибір.

Особливо важливо знати, що реєстрацію на фаховий іспит можна здійснити лише до 16 липня до 18:00. Якщо ви не зареєструєтеся до цього терміну, ви не зможете вступити на магістратуру цього року. Часу залишилось небагато, тому не втрачайте його і поспішайте зареєструватися!

Фаховий іспит проводиться два рази: перший період призначений для тих, хто прагне отримати бюджетне місце (27-28 липня), а другий період (10,11,14 серпня) - для тих, хто планує вступати на контрактні місця.

Варто зауважити, що фаховий іспит проводиться очно в університеті, тому необхідно прибути на нього заздалегідь на 30 хвилин до початку. Дату та час вашого вступного випробування вказано в обраній вами заяві.

Не змішуйте поняття "реєстрація на вступне випробування" та "подача заяви". Перше стосується реєстрації на фаховий іспит, що майже завершується (до 16 липня до 18:00), тоді як друге стосується подачі заяви на вступ, яка розпочнеться для магістрів після 31 липня. Зараз важливо якомога швидше зареєструватися на фаховий іспит, щоб не втратити можливість вступити на магістратуру цього року.

Пам'ятайте, що успіх вашого вступу на магістратуру залежить від вашої уважності та своєчасної реєстрації на фаховий іспит.

Ви хочете знати секрет успіху? Все, що вам потрібно, це перейти за цим потужним посиланням. Тут Ви знайдете всю необхідну інформацію про вступ, про грандіозні можливості, які чекають на Вас у цьому закладі вищої освіти.

НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАСУ, БУДУЙТЕ СВОЄ МАЙБУТНЄ ЗАРАЗ! ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАС, І РАЗОМ МИ ЗДІЙСНИМО ВАШІ НАЙСМІЛИВІШІ МРІЇ У СВІТІ КОМП'ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ. ЧЕКАЄМО САМЕ НА ВАС!