Вступ 2024: Вже розпочалось: реєстрація на додаткову сесію ЄВІ/ЄФВВ-2023

18:37, 12-07-2023

Вступники, які були зареєстровані для проходження ЄВІ / ЄФВВ, але з поважних причин не змогли взяти участі в основній сесії магістерського випробування, матимуть можливість пройти тестування під час додаткової сесії.

Для цього їм потрібно надіслати заяву щодо участі в додатковій сесії до регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого вони планували проходити ЄВІ/ЄФВВ, протягом трьох календарних днів після проведення вступного випробування.

Важливо зазначити, що додаткова сесія магістерських випробувань буде організована тільки на території України, і пункти тестування за кордоном не будуть створюватися.

Учасникам, яким надано можливість взяти участь у додатковій сесії ЄВІ / ЄФВВ, до 31 липня буде розміщено запрошення для участі в додатковій сесії на їх особистому «Кабінеті учасника вступних випробувань до магістратури». Тестування проводитиметься протягом 3–16 серпня.

Також вступники, які не встигли зареєструватися для проходження магістерських випробувань, матимуть можливість це зробити в додатковому періоді реєстрації з 12 до 14 липня 2023 року.

Звернутися за допомогою можна за номером: 044 249 25 50 – Приймальна комісія ДУІКТ (з 8:00 по 15:00).

Ви хочете знати секрет успіху? Все, що вам потрібно, це перейти за цим потужним посиланням. Тут Ви знайдете всю необхідну інформацію про вступ, про грандіозні можливості, які чекають на Вас у цьому закладі вищої освіти.

НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАСУ, БУДУЙТЕ СВОЄ МАЙБУТНЄ ЗАРАЗ! ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАС, І РАЗОМ МИ ЗДІЙСНИМО ВАШІ НАЙСМІЛИВІШІ МРІЇ У СВІТІ КОМП'ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ. ЧЕКАЄМО САМЕ НА ВАС!