Вступ 2024: В Україні розпочалася реєстрація вступників для участі в НМТ-2024

12:00, 14-03-2024

14 березня розпочалась реєстрація вступників для участі в Національному мультипредметному тесті 2024 року. Для того, аби подати заявку на тестування, учасникам іспиту потрібно створити особистий кабінет на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Під час реєстрації потрібно внести особисті дані та інформацію щодо участі в НМТ, завантажити сканкопії документів та надіслати заяву. Крім цього вступник повинен обрати четвертий предмет та населений пункт в Україні або за кордоном, де він перебуватиме в дні проведення іспиту.

Документи для реєстрації на НМТ-2024

Для реєстрації вступникам знадобляться паспорт, або інший документ, що посвідчує особу, довідка, яка підтверджує здобуття освіти та картка платника податків.

Після чого учасникам іспиту потрібно буде вказати категорію – випускник минулих років або поточного.

Ті вступники, які перебувають за кордоном і навчаються в іноземній школі, мають завантажити копію нотаріально засвідченого перекладу довідки з місця навчання, в якій буде вказано про завершення здобуття освіти у 2024 році.

Також учасники НМТ можуть обрати мову, якою вони будуть складати тестування з математики, історії України, біології, географії, фізики або хімії.

Внести зміни в особистих кабінетах можна буде до 15 квітня. Зокрема, вступники можуть обрати інший предмет, населений пункт в Україні або за кордоном та потребу в проходженні тестування під час додаткових сесій.

КАФЕДРА КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК запрошує вас отримати спеціальність 122 КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ (COMPUTER SCIENCE)!

Ми чекаємо на Вас кожен день на кафедрі Комп’ютерних наук  Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій вул. Солом'янська 7, кабінети 103, 104, 132, 221.

Також Ви можете звернутись за консультацією по телефонам: 063-47-47-924.