Запрошуємо іноземних громадян до навчання за спеціальністю, яка готує управлінців міжнародного рівня!

10:12, 11-05-2021

Кафедра публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій запрошує іноземних громадян отримати спеціальність, яка надає компетенції міжнародного рівня. Саме наші студенти набувають сучасних універсальних знань, які надають можливість вільно працювати у міжнародному просторі!

Дорогі й шановні студенти та абітурієнти!

Кафедра публічного управління й адміністрування надає Вам можливість отримати сучасну і унікальну освіту у галузі знань 28 «Публічне керування й адміністрування» за освітніми програмами:

1. «Публічне управління та адміністрування»

• Готуються фахівці-управлінці по налагодженню суспільних комунікацій у державі й за кордоном (для державного управління й управління у бізнесі), створення іміджу державних, суспільних і політичних діячів, керівників для територіального управління, розвитку регіонів країни, масштабного розвитку й транснаціоналізації бізнесу.
  1. «Державне управління національним інформаційним простором»

• Готуються фахівці-управлінці по протиборству в інформаційних війнах (держави й бізнесу) і забезпеченню національної інформаційної безпеки держави й інформаційної безпеки великого бізнесу
  1. «Державне керування соціально-психологічними процесами в суспільстві»

• Готуються фахівці із психології управління в державі й бізнесі (експерти-аналітики соціально-психологічних явищ і процесів)

Ви маєте унікальну можливість, навчаючись на одній спеціальності, одержати якісну вищу освіту в галузі державного, публічного й бізнес-управління!

Тільки в Державному університеті телекомунікацій освітні програми у галузі знань 28 “Публічне управління та адміністрування” дозволяють здобувачам вищої освіти сформувати комплекс компетентностей, необхідних для керівних кадрів органів державної влади, органів місцевого самоврядування, а також для керівників вищої й середньої ланки приватних компаній, корпорацій та інших комерційних організацій.

Освітня програма за фахом “Публічне управління та адміністрування” має інноваційний характер і ні в чому не поступається відповідним до програм провідних університетів світу, оскільки ґрунтується на тісному зв'язку прогресивних практичних методів і технологій управлінської діяльності в державному й приватному секторах економіки; сучасних наукових підходах і концепціях в галузі публічного управління (New Public Management, Good Governance, Network Goverment, E-Goverment); актуальному закордонному досвіді, моделях побудови й функціонування систем публічного й корпоративного управління у провідних країнах світу.

Потрібно відзначити, що всі викладачі кафедри мають вчений ступінь доктора або кандидата наук. Домінуюча частина викладачів кафедри є вченими й одночасно практиками в галузі державного управління. Навчальні заняття за фахом проводяться українською та англійською мовами. Переважна частина викладацького складу кафедри публічного управління та адміністрування має сертифікати, що підтверджують високий рівень знання іноземних мов (не нижче рівня B2).

Зміст освіти за зазначеними спеціальностями передбачає переважну питому вагу практичної підготовки майбутнього управлінця, для чого використовуються різні форми практик і стажувань безпосередньо в органах публічної влади, а також на підприємствах, установах, організаціях різних форм власності. Фактично навчання за нашими освітніми програмами проводиться за аналогією із програмами МВА провідних бізнес-шкіл світу!

Крім того, необхідно підкреслити, що студенти спеціальності “Публічне управління та адміністрування”, на відміну від студентів аналогічної спеціальності в інших університетах, одержують унікальні знання, уміння й навички в області транснаціоналізації бізнесу, стратегічного управління, бізнес-планування, реформування держави й бізнесу, нормотворчої й експертно-аналітичної діяльності в сфері публічного управління й багато чого іншого. Особливий акцент у професійній підготовці управлінця в нашому університеті робиться на навчанні сучасним інформаційним і телекомунікаційним засобам, технологіям, уміле використання яких в умовах глобального інформаційного суспільства конче потрібно фахівцеві в області управління.

Навчання за фахом “Публічне управління та адміністрування” у Державному університеті телекомунікацій дозволяє іноземному студентові отримати високоякісну освіту в сфері управління й бути затребуваним конкурентоспроможним фахівцем, який зможе працевлаштуватися в будь-якій країні світу!

Приєднуйтеся до успішних!

Вступайте в Державний університет телекомунікацій!

Чекаємо на Вас!

Детальніше про кафедру публічного управління та адміністрування та про спеціальності, за якими вона веде навчання, - читайте на ГОЛОВНІЙ СТОРІНЦІ КАФЕДРИ