Укр.

Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції студентів, аспірантів та молодих учених «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ: АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ»

18:01, 21-12-2022

Тематичні напрями інтернет-конференції:

• Теоретико-методологічна складова публічного управління та адміністрування
  • Прикладні аспекти у публічному управлінні та адмініструванні
  • Перспективи публічного управління в умовах сучасних викликів та загроз
  • Публічне управління та адміністрування: міжнародний досвід та вітчизняні реалії

До участі у конференції запрошуються аспіранти, докторанти, студенти, молоді вчені, здобувачі наукових ступенів, викладачі вищих навчальних закладів, а також державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій, волонтери, які здійснюють дослідження у сфері публічного управління та адміністрування.

Публікація матеріалів конференції. Матеріали конференції (тези доповідей) будуть розміщені у вільному доступі на сайті Державного університету телекомунікацій до 30 грудня 2022 року.

Редакційна колегія залишає за собою право редагування поданих текстів, а також відхилення тез доповідей, що не відповідають тематиці конференції чи встановленим вимогам щодо їх оформлення.

Публікація безоплатна.

Passcode: 1rM39B