Укр.

Нас не здолати

13:49, 26-12-2022

Цей рік став викликом для нас усіх. Багато випробувань та перешкод, але це не зламало нас, – ми стали лише міцнішими, згуртованішими та впевненішими. 2022 рік навчив нас об’єднуватися та ще більше любити Україну, цінувати життя та людей поруч. Продовжуємо працювати, докладати усіх зусиль для того, аби наша молодь мала гідне майбутнє!

У період воєнного стану на кафедрі публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій організовано освітній процес з використанням «змішаних форм навчання» та технологій дистанційного навчання. Попри постійні атаки окупантів, повітряні тривоги, вибухи, вимкнення світла – ми продовжуємо навчальний процес, спільними зусиллями долаємо всі виклики, які постають перед нами, демонструючи єдність, незламність і стійкість. Викладачі проводять лекційні та семінарські заняття, консультації з використанням сервісів для організації онлайн-конференцій та відеозв’язку, зокрема, Zoom, Google, Skype тощо. А в умовах знеструмлення майже всіх районів Києва вони знаходять інтернет в пунктах Незламності, щоб провести навчальні заняття онлайн зі студентами.

Перемога – за нами, адже країна з розумною, творчою молоддю та незламними і стійкими педагогами заслуговує на те, щоб бути успішною та щасливою! Разом адаптуємо освітню систему так, щоб вона могла реагувати на будь-які виклики!