18:38, 08-10-2023

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо вас до участі у І Всеукраїнській науково-практичній конференції «ТЕОРЕТИКО-ПРИКЛАДНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ЦИФРОВОЇ ДЕРЖАВИ В УКРАЇНІ», яка відбудеться 9 листопада 2023 року в м. Київ Тематичні напрями:

1. Нормативно-правовий вимір розбудови цифрової держави в Україні
  2. Ґенеза розвитку цифрової держави: досвід європейський країн для України
  3. Напрями вітчизняного цифрового розвитку та варіанти державної політики для їх реалізації
  4. Діджиталізація України та розвиток цифрових комунікацій у публічному управлінні
  5. Цифрова трансформація управлінських, економічних та соціальних систем українського суспільства
  6. Цифрова дипломатія в контексті розбудови цифрової держави в Україні
  7. Безпековий вимір цифровізації суспільно-політичного розвитку
  8. Інформаційна культура як складова суспільної діджиталізації

Форми участі: очна / заочна / дистанційна.

Мови конференції: українська та англійська.

Умови участі: всі витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання, харчування тощо) – за рахунок учасників.

Для участі в конференції просимо до 1 листопада 2023 року надіслати на електронну пошту кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету інформаційно- комунікаційних технологій (е-mail: dut_kafedra_puad@ukr.net) такі матеріали:

1. Заявку (зразок заявки наведений нижче); назва файлу: Заявка_Іваненко_М. П.
  2. Тези доповіді у форматі *.doc, *.docx.; назва файлу: Тези_Іваненко_М. П.

Матеріали конференції (електронний варіант програми, збірника тез доповідей та сертифікати учасників) будуть розміщені на вебсторінці кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

Усі учасники конференції отримають інтернет-посилання на програму, тези доповідей, а також сертифікат учасника в електронній формі.

Рекомендації щодо оформлення тез:

1. Обсяг тез наукової доповіді – до 4-х сторінок формату А 4 (разом зі списком використаних джерел та літератури).

2.Технічні вимоги:

• електронна версія має бути файлом версії Microsoft Word (розширення *.doc, .docx);
  • гарнітура – Times New Roman; кегль – 14 pt; береги: верхній, нижній, лівий – 20 мм, правий – 10 мм; міжрядковий інтервал – 1,0; абзацний відступ – 10 мм; сторінки без нумерації; переносів і приміток не застосовувати.

3.Структура тез і параметри форматування елементів:

• прізвище та ініціали автора світлим курсивом, науковий ступінь, вчене звання – прямим накресленням з вирівнюванням ліворуч;
  • освітній заклад – прямим накресленням у наступному рядку з вирівнюванням ліворуч;
  • назва тез – через інтервал посеред рядка великими літерами напівгрубого накреслення;
  • здобувачі вищої освіти мають зазначити освітній заклад, курс навчання та назву освітньої програми, а також прізвище та ініціали наукового керівника (світлим курсивом), його науковий ступінь, вчене звання – прямим накресленням з вирівнюванням ліворуч;
  • основний текст тез – через інтервал на сторінці світлим прямим накресленням з абзацними відступами;
  • аналізований ілюстративний матеріал виділяти курсивом;
  • підзаголовок «Список використаних джерел та літератури» – через інтервал після тез посеред рядка напівгрубим накресленням;
  • список джерел та літератури – в алфавітному порядку з абзацними відступами;
  • оформлення переліку джерел та літератури за ДСТУ 8302:2015;
  • покликання на використані джерела та літературу в тексті – у квадратних дужках із зазначенням номера джерела в переліку джерел та літератури, то́му й сторінки, напр.: [3, с. 40], [5, т. 2, с. 223];
  • розрізняти знаки дефісу (-) й тире (–) («Ctrl + знак мінуса»);
  • нерозривний відступ (Ctrl + Shift + відступ) ставити:
  • між ініціалами та прізвищем (напр.: М. П. Іваненко);
  • після географічних скорочень (м. Київ);
  • між числами й одиницями виміру (10 м), а також датами (ХХІ ст., 2023 р.).