Укр.

Вступ 2024: Інформаційний аналітик – найзатребуваніша професія сьогодення

11:55, 01-05-2023

Інформація – основна валюта ХХІ століття. Бути поінформованим – означає мати багато грошей.

Хто такий інформаційний аналітик?

Фахівець, який вивчає та оцінює інформацію, що впливає на перебіг світових подій. Інформаційний аналітик опрацьовує інформацію зі ЗМІ та на підставі цього готує аналітичні звіти. Дані, прогнози та рекомендації за результатами висновків аналітика надають спеціалістам, які відповідають за контакти зі ЗМІ, зв’язки з громадськістю, маркетингові та рекламні акції; їх беруть до уваги керівники для прийняття управлінських рішень.

Професійні обов’язки інформаційного аналітика:

• добір та аналіз матеріалу серед великих масивів даних;
  • контроль повноти повідомлень, необхідних для аналізу інформації;
  • написання звіту за результатами проведеного аналітичного дослідження.

Яку освіту повинен здобути претендент на посаду інформаційного аналітика?

Професія інформаційного аналітика вимагає наявності вищої освіти за освітньою програмою «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю». Під час професійної діяльності інформаційний аналітик постійно підвищує свій рівень знань – проходить стажування у сфері медіа-ринку та управління інформацією. Дуже добре, якщо претендент на посаду інформаційного аналітика володіє іноземними мовами.

У яких установах може працювати інформаційний аналітик?

Банки, аудиторські, інвестиційні компанії, виборчі штаби, консалтингові та інформаційні агенції, органи державної влади та місцевого самоврядування.

Які посади обіймає інформаційний аналітик?

• керівник аналітичного відділу;
  • керівник відділу стратегічного планування та прогнозування;
  • керівник інформаційної служби;
  • заступник керівника з інформаційно-аналітичної роботи;
  • аналітик в органах державної влади та правоохоронних структурах;
  • керівник відділу зв’язків з громадськістю (PR-відділи) апарату місцевих органів державної влади;
  • менеджер комерційної реклами;
  • менеджер PR-технологій виробничих компаній;
  • директор малого підприємства (у сфері інформаційної аналітики);
  • менеджер з інформаційно-комунікаційних технологій;
  • референт.

Якими особистими якостями повинен володіти інформаційний аналітик?

Умінням добирати, структурувати, грамотно аналізувати й систематизувати інформацію. Отримувати мегазадоволення він гарно зробленої аналітики!

На яку заробітну плату слід розраховувати людині, яка обрала для себе професію інформаційного аналітика?

Від 25 000 грн.

Чому саме кафедра документознавства та інформаційної діяльності надає сучасну ґрунтовну підготовку за освітньою програмою «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю»?

Насамперед багатопрофільна підготовка професіоналів у сфері інформаційно-аналітичної діяльності на кафедрі відбувається на засадах інформаційної етики та культури. Опанування теоретичних знань підсилено практичною професійною підготовкою – різними видами студентських практик та вивченням іноземної мови протягом усіх років навчання.

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ,

• Вас навчатимуть фахівці-практики компаній партнерів кафедри, зокрема ознайомитеся з досвідом українських та європейських аналітиків, спеціалістів PR.
  • Ви самі обиратимете навчальні предмети для поглибленого вивчення.
  • Ви братимете участь у міжнародних студентських наукових круглих столах, станете розробником студентського проекту, і навіть спробуєте виграти грант для реалізації своїх задумів!

Для вступу на навчання на ПЕРШИЙ (на підставі шкільного атестата) та ДРУГИЙ, ТРЕТІЙ курси (для випускників коледжів) за освітньою програмою «ІНФОРМАЦІЙНА АНАЛІТИКА ТА ЗВ’ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ» необхідно:

Сертифікати НМТ 2023 або 2022 років чи ЗНО 2021, 2020 років (українська мова, історія України) та мотиваційний лист, зразок якого Вам запропонують під час подання документів.

За детальнішою інформацією звертайтеся:

E-mail: vtm76@ukr.net

Тел.: (063)505-06-28, (097)336-28-56 Тетяна Сидоренко, завідувач кафедри