Укр.

Заклади вищої освіти й коледжі просто приречені на співпрацю

11:55, 16-06-2023

Коледж сьогодні – це вищий навчальний заклад другого рівня акредитації, у якому можна здобути ступінь молодшого спеціаліста чи молодшого бакалаврі, тобто отримати початкову вищу освіту. По завершенню навчання в коледжі молода людина обирає заклад вищої освіти для продовження навчання. Дуже круто й правильно, якщо вибір зупиняється на спеціальності, за якою навчався в коледжі.

В університеті знання, здобуті в коледжі, систематизуються й поглиблюються, відточуються практичні навички.

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій дуже тісно співпрацює з коледжами Києва та України: викладачі беруть участь в організації спільних наукових конференцій, студентських круглих столів, видають у співавторстві статті та підручники, студенти коледжів проходять практику на базі кафедри.

Новою для кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (Державний університет телекомунікацій) є участь в наглядовій раді коледжу.

Головні завдання Наглядової ради ˗ сприяти розв’язанню перспективних цілей розвитку коледжу в реалізації державної політики з підготовки та підвищення кваліфікації фахівців; сприяти підвищенню якості освітньої діяльності та конкурентоспроможності закладу; визначати відповідність рівня навчання в коледжі сучасним вимогам до підготовки фахівців. Така співпраця – це обмін досвідом з однодумцями; можливість познайомитися з розробниками навчальних курсів з профільних дисциплін, які в майбутньому більш поглиблено студенти вивчають в університеті; поспілкуватися з випускниками коледжу.

Київський-механіко технологічний коледж готує фахівців за спеціальністю 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа. Тож цілком логічним було запрошення для завідувача кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій стати членом наглядової ради цього закладу.

Відбулося перше засідання: познайомилися, обрали голову, продумали шляхи співпраці.

Завкафедри Тетяна Сидоренко разом із тим поспілкувалася з викладачами циклу документознавчих дисциплін, розповіла студентам випускових курсів про переваги навчання в Державному університеті телекомунікацій.

ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ КОЛЕДЖІВ,

кафедра документознавства та інформаційної діяльності запрошує Вас на навчання ВІДРАЗУ НА ТРЕТІЙ КУРС

за сучасними топовими освітніми програмами

Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю,