Укр.

Кваліфікаційні роботи захищено, попереду – вступ до магістратури

10:59, 19-06-2023

Ну от і все. Хвилювання позаду. На кафедрі документознавства та інформаційної діяльності здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання успішно захистили свої кваліфікаційні роботи.

Цьогоріч захист кваліфікаційних робіт відбувався у змішаному форматі: хто перебуває за кордоном, на тимчасово окупованих територіях чи бере участь у бойових діях, захищали результати своїх наукових досліджень через платформу ZOOM; усі інші студенти офлайн. Голова екзаменаційної комісії – директор Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства Віталій Скальський, члени комісії: завкафедри Тетяна Сидоренко, професор кафедри Галина Січкаренко, доценти Катерина Климова та Наталія Дубовик ставили цікаві актуальні на сьогодні запитання, на які доповідачі намагалися дати вичерпні відповіді. Усі захисти відбулися в доброзичливій атмосфері. Були різні презентації кваліфікаційних робіт – відповідно різні бали здобули випускники. Цей етап завершено.

Попереду складання єдиного вступного іспиту до магістратури (https://testportal.gov.ua/yevi-2023-demonstratsijnyj-test/) – тесту з іноземної мови та тесту загальної навчальної компетентності.

• Диплом магістра за освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» – це можливість обіймати керівні посади в інформаційних установах, органах державного управління, місцевого самоврядування, приватних організаціях.
  • Диплом магістра за освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» - це можливість викладати в закладах вищої освіти.
  • Диплом магістра за освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» - це можливість продовжити навчання в аспірантурі й здобути науковий ступінь кандидата наук.
  • Диплом магістра за освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» - це можливість здобути цінні знання як управлінця, керівника установи.

Шановні випускники 2023 року, науково-педагогічний колектив кафедри документознавства та інформаційної діяльності вітає Вас із завершенням першого етапу здобуття вищої освіти!

Всеукраїнський карантин, війна, дистанційна освіта – це все припало на Ваше навчання. Та студентські роки – це ще нові друзі, знайомства, почуття, процес пошуку й формування себе. Це все назавжди вже буде Вашою історією. Зичимо здоров’я, здійснення мрій, взаємоповаги, підтримки й мирного неба!

Запрошуємо 30 червня 2023 року в Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій на вручення дипломів бакалаврів!