Укр.

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності: інвестиції в здобуття вищої освіти

09:44, 22-06-2023

Вступна кампанія-2023 стартує зовсім скоро. Із 19 до 30 липня абітурієнти зможуть подавати електронні заяви.

Перед вступниками постане питання не лише вибору університету, спеціальності, освітньої програми, а й фінансових можливостей: яка професія буде прибутковою та дозволить швидко повернути гроші за контрактне навчання.

Розрахунок проводиться за стандартною формулою:

вартість навчання на бакалавра (магістра) / середня зарплата = час окупності.

Вартість навчання в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій:

Освітній ступінь БАКАЛАВР

Курс навчання

Вартість навчання, грн

За

РІК

За СЕМЕСТР

За МІСЯЦЬ

Освітні програми «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю»,

«Документознавство та інформаційна діяльність»

вступ за атестатом

11 класу

16 850 грн

8 425 грн

1 685 грн

2 / 3 курс на основі диплома молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра

Освітній ступінь МАГІСТР

Освітня програма «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю»

На основі диплома бакалавра, спеціаліста, магістра

17 670 грн

8 835 грн

1 767 грн

За скільки місяців окупиться навчання?

Для цього проаналізуймо середню зарплату за професіями, які можуть обіймати наші випускники.

За статистикою сайту work.ua:

За статистикою сайту robota.ua:

Вартість навчання за освітнім ступенем БАКАЛАВР протягом ЧОТИРЬОХ РОКІВ: 16 850 х 4 = 67 400 грн. Середня зарплата без досвіду роботи 19 000 грн = час окупності 3, 5 роки.

Вартість навчання за освітнім ступенем МАГІСТР протягом ПІВТОРА РОКУ: 17 670 х 1,5 = 26 505 грн. Середня зарплата без досвіду роботи 22 000 грн = час окупності 1 рік 2 місяці.

Ураховуючи економічну ситуацію в державі, це досить помірна й демократична вартість за освітню послугу. Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій – заклад найвищого IV рівня акредитації. Кафедра документознавства та інформаційної діяльності надає якісну, досить затребувану на ринку праці освіту.

Ми готуємо фахівців-практиків. Завдання кафедри – сприяти працевлаштуванню випускників в управлінській, медійнокомунікативній, освітній, бізнесовій та інших сферах професійної діяльності.

Шановні вступники, кафедра документознавства та інформаційної діяльності – це команда креативних, висококваліфікованих професіоналів, науковців, практиків, які відкриють Вам цікавий світ роботи в документно-інформаційній сфері, навчать застосовувати PR-технології, вести інформаційні війни, надавати політичне консультування.

Це цікаво! Це круто! Це актуально!

За детальною інформацією звертайтеся:

(063)505-06-28 (Viber)

(097)336-28-56 (Telegram)