Укр.

Вступ 2024: Кафедра документознавства та інформаційної діяльності запрошує на навчання в магістратуру: диплом бакалавра – це квиток у доросле життя, диплом магістра – це гарантія кар’єрного зростання

10:24, 07-07-2023

30 червня 2023 року в стінах Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів освітнього ступеня БАКАЛАВР. З вітальними словами звернувся до випускників ректор університету Володимир Толубко і висловив надію, що всі випускники 2023року знайдуть свою нішу в професійній діяльності. Випускників кафедри документознавства та інформаційної діяльності вітали із завершенням навчання за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти викладачі кафедри.

Наступний етап – вступ до магістратури за освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю».

Цілі навчання в магістратурі – сформувати здатність організовувати роботу та здійснювати керівництво інформаційно-аналітичними структурними підрозділами на підприємствах; використовувати автоматизовані технології для вирішення практичних, управлінських, науково-дослідних і прогностичних завдань у професійній діяльності; застосовувати технології та процедури аналітико-синтетичного опрацювання управлінської інформації.

Які переваги диплома магістра за освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю»:

• право обіймати керівні посади;
  • можливість продовжити навчання в аспірантурі;
  • право викладати у закладах вищої освіти.

За детальною інформацією звертайтеся за телефонами:

тел.: +38 (063)-505-06-28 (viber), +38 (097)-336-28-56 (telegram) (Тетяна Сидоренко, завкафедри документознавства та інформаційної діяльності)

Під’єднуйтеся до нас в соцмережах:

Тelegram: https://t.me/Analityka_PR_Dokumentoznavstvo

Instagram: https://instagram.com/dut.did