Укр.

Маєш сертифікат про вміння працювати з програмою електронного документообігу «Аскод» - маєш достойну роботу

12:24, 07-07-2023

Зараз роботодавці звертають увагу на претендентів на посаду, які мають сертифікати про володіння навичками з конкретного виду діяльності. У ХХІ столітті сертифікати стали одним із важливих факторів для прийняття на роботу, кар’єрного зростання, отримання щорічних бонусів під час професійної діяльності.

На кафедрі документознавства та інформаційної діяльності в межах навчальної дисципліни «Сучасні системи електронного документообігу» передбачено в співпраці з фірмою-партнером кафедри Центром комп’ютерних технологій АТ «ІнфоПлюс» вручення сертифікатів здобувачам вищої освіти про сформовані навички роботи з програмним забезпеченням із електронного документообігу «АСКОД».

АСКОД – система електронного документообігу, що забезпечує юридично значущий зовнішній та внутрішній документообіг. В Україні Центр комп’ютерних технологій АТ «ІнфоПлюс» – єдина компанія, програмним продуктом якої користуються державні й приватні установи. Наші студенти під час практичних занять вчаться працювати з електронними документами, ставити кваліфікований електронний підпис, ідентифікувати користувачів та підписання документів за допомогою Mobile ID.

Сертифікат, виданий спільно з партнером фірми-кафедри АТ «ІнфоПлюс» здобувачам вищої освіти кафедри документознавства та інформаційної діяльності, – це цифрова форма визнання сформованих практичних навичок, інструмент для самовираження, сигнал для роботодавців, що фахівець готовий відразу виконувати поставлені завдання.

Шановні вступники, кафедра документознавства та інформаційної діяльності надає сучасні знання за освітніми програмами

«ІНФОРМАЦІЙНА АНАЛІТИКА ТА ЗВ’ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ»,

«ДОКУМЕНТОЗНАВСТВО ТА ІНФОРМАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ»,

створює умови для формування реальних практичних навичок роботи з найбільш затребуваним програмним забезпеченням з електронного документообігу.

За детальною інформацією звертайтеся за телефонами:

тел.: +38 (063)-505-06-28 (viber)

+38 (097)-336-28-56 (telegram) (Тетяна Сидоренко, зав. кафедри документознавства та інформаційної діяльності)

Під’єднуйтеся до нас в соцмережах:

Тelegram: https://t.me/Analityka_PR_Dokumentoznavstvo

Instagram: https://instagram.com/dut.did