Гордість кафедри документознавства та інформаційної діяльності

20:22, 12-11-2023

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності готує фахівців галузі знань 02 Культура і мистецтво спеціальності 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа. Ми навчаємо за освітніми програмами «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю», «Документознавство та інформаційна діяльність» першого (бакалаврського) рівня та «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

На магістерській освітній програмі навчається багато здобувачів із дипломами БАКАЛАВРА, СПЕЦІАЛІСТА чи МАГІСТРА різних галузей суспільного життя, робота яких пов’язана з документаційно-інформаційною, управлінською діяльністю. Серед них Вадим Грінченко. Для кафедри документознаства та інформаційної діяльності – це студент першого курсу магістратури, для інших - відомий український художник, член асоціації скульпторів та художників України. За його плечима вісімнадцять творчих виставок, три з них міжнародні. Картини Вадима Грінченка знаходяться в приватних колекціях цінителів багатьох країнах світу, таких як Швейцарія, Німеччина, Сполучені штати Америки, Словаччина та Австралія.

09 листопада 2023 року в стінах Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій відбулася тематична виставка нашого магістра «Україна в огні», яка мала великий успіх в таких містах як Ірпінь, Буча, Київ.

У студентському центрі університету були представлені картини автора на воєнну та цивільну тематику як контраст двох вічних філософських категорій - життя та смерті.

Із вітальним словом виступив ректор Університету Володимир Толубко, Повноважний посол України в Греції Валерій Цибух, журналістка, авторка медійних проектів Ліна Зеленська та багато інших гостей. Ведучою заходу була голова студентської ради Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва, студентка 3 курсу кафедри документознавства та інформаційної діяльності, яка навчається за освітньою програмою «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю», Єлизавета Панасюк.

На заході за ініціативи Вадима Грінченка було влаштовано аукціон, на якому лотами виступили картини художника. Кошти, зібрані з продажу картин, передані на допомогу Збройним силам України. Кафедра документознавства та інформаційної діяльності також долучилася до збору коштів захисникам української землі:

Шановний художнику, пане Вадиме, бажаємо Вам творчих перемог, реалізації всіх задумів, хай навчання на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності спонукає Вас до нових мистецьких вершин!

Дізнавайся більше про життя студентів кафедри документознавства та інформаційної діяльності, приєднуйся до нас соцмережах: