Настановча конференція щодо написання курсових робіт

16:26, 19-11-2023

Курсова робота – це самостійне навчально-наукове дослідження здобувача вищої освіти, яке виконується з метою закріплення, поглиблення та узагальнення знань, одержаних студентами за час навчання, та їх застосування до комплексного вирішення конкретного фахового завдання.

Виконання курсової роботи передбачає вироблення навичок самостійної роботи з джерелами й науковою літературою, оволодіння методикою досліджень, допомагає здобувачу систематизувати здобуті теоретичні знання з вивченої дисципліни, перевірити якість цих знань. Уже ця перша творча спроба дає можливість виявити здатність самостійно осмислити проблему, творчо та критично її дослідити; вміння збирати, систематизувати й аналізувати джерела та літературу; застосовувати здобуті знання при вирішенні практичних завдань; формулювати висновки, пропозиції й рекомендації з предмета дослідження.

Завідувач кафедри Тетяна Сидоренко та доцент кафедри Алла Овсієнко провели настановчу конференцію щодо написання курсових робіт з навчальної дисципліни «Документознавство» для здобувачів вищої освіти 2 курсу освітніх програм «Документознавство та інформаційна діяльність» й «Інформаційна аналітика та зв'язки з громадськістю».

Завідувач кафедри Тетяна Сидоренко роз’яснила загальні правила і підходи, що сприятимуть успішному написанню курсової роботи, акцентуючи увагу на найбільш важливих моментах під час її підготовки. Другокурсників було ознайомлено з принципами академічної доброчесності при написанні курсових робіт, «Положенням про академічну доброчесність у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій», а також із порядком перевірки курсових робіт на плагіат та допуску їх до захисту.

Наприкінці конференції доцент Алла Овсієнко надала ґрунтовні відповіді на запитання здобувачів щодо порядку написання, перевірки та захисту курсових робіт.