Життєві цінності, закладені в сім’ї, впливають на навчання й виховання здобувача вищої освіти

17:18, 19-11-2023

Стиль внутрішньосімейних взаємин впливає на формування багатьох якостей дитини: відповідальність, бажання пізнавати нове, користуватися повагою серед ровесників, старших наставників. За дослідженнями психологів, у сім’ях, де побутують дружні стосунки між усіма членами, батьки добре знають, чим цікавиться їхня дитина, поважають її, намагаються тактовно допомагати, підтримувати.

У такій сім’ї зі славетної Сумщини зростає наш студент Сергій Киба. Життя як життя – багато радощів і горя приготувало цій сім’ї: народилися погодки сини, збудували будинок, а потім неочікувано рано піщов із життя батько. МАМА… Саме вона вчила позитивно сприймати світ, уміти дружити, підтримувати одне одного, любити книгу, розрізняти справедливість і підлабузництво, переборювати невдачі й радіти успіхам. Зараз Сергій – один із найактивніших студентів кафедри документознавства та інформаційної діяльності в навчанні та студентському житті університету. Науково-педагогічний колектив кафедри пишається такими студентами!

Керівництво Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій висловлює слова щирої подяки Кибі Юлії Сергіївні за виховання сина – студента 4 курсу кафедри документознавства та інформаційної діяльності, що навчається за освітньою програмою «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю»!

Дізнавайся більше про життя студентів кафедри документознавства та інформаційної діяльності, приєднуйся до нас у соцмережах: