Виступ стейкхолдера кафедри документознавства та інформаційної діяльності перед здобувачами вищої освіти університету

19:45, 19-11-2023

Стейкхолдери освітніх програм - особи або організації, що зацікавлені в якісній підготовці фахівців, яких готує заклад вищої освіти. Це насамперед роботодавці, випускники, представники органів державної та місцевої влади, громадські організації.

Завдання зовнішніх стейкхолдерів освітніх програм «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю», «Документознавство та інформаційна діяльність» й «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю»:

• упроваджувати інновації у сфері PR та документаційно-управлінській галузі в навчальний процес;
  • сприяти проходженню усіх видів практик;
  • надавати пропозиції щодо покращення якості практичної підготовки здобувачів вищої освіти та необхідних компетенцій під час обговорення освітніх програм;
  • оптимізувати матеріально-технічну базу кафедри;
  • формувати академічну спільноту, несумісну з корупцією, академічним плагіатом, самоплагіатом, фабрикацією, фальсифікацією, списуванням, обманом, хабарництвом, необ’єктивним оцінюванням.

Вікторія Ліснича – керівник Міжнародного благодійного фонду Вікторії Лісничої «КLE-VER», кандидат наук з державного управління, громадська діячка, політикиня з великим досвідом роботи в органах державної влади у сфері звязків з громадськістю, взяла участь у просвітницько-виховному заході, організованому студентською радою університету (голова студентської ради Університету Андрій Харін, голова студентської ради Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Єлизавета Панасюк – студенти 3 курсу кафедри документознавства та інформаційної діяльності).

Спікерка розповіла здобувачам вищої освіти про значення зв’язків з громадськістю в сучасному глобальному інформаційному суспільстві, про вплив інформації на пересічного громадянина, важливість системно й правильно доносити інформацію до населення в наш час. Вікторія Миколаївна наголосила на ролі Міжнародного фонду, який вона очолює, у допомозі Збройним силам України; що можуть і повинні робити вже зараз здобувачі вищої освіти для творення сильної демократичної Української держави.

Від студентської спільноти кафедри документознавства та інформаційної діяльності доповнив виступ викладача-стейкхолдера Сергій Киба - здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня.

Такі заходи дуже необхідні в наш час. Вони згуртовують студентську спільноту, стимулюють учитися, демонструють, що кожна людина – це цінність і саме молодь творить майбутнє нашої держави.

Дізнавайся більше про життя студентів кафедри документознавства та інформаційної діяльності, приєднуйся до нас соцмережах: