Наукові дослідження – шлях до набуття професійних компетентностей

13:33, 24-12-2023

Викладацький колектив та студентська спільнота кафедри документознавства та інформаційної діяльності завжди активно долучається до наукових пошуків в інформаційно-документаційній сфері. Це круто, коли ти можеш поділитися результатами своїх досліджень, познайомитися зі всесвітньо відомими науковцями й молодими початківцями.

Для майбутніх фахівців зі зв’язків з громадськістю, документознавців, спічрайтерів, інформаційних аналітиків дуже важливо вміти робити наукові дослідження, зрозуміло, вчасно й грамотно доносити результати науково-дослідницької роботи до співвітчизників та міжнародних партнерів!

21 грудня 2023 року бакалаври та магістри кафедри, що навчаються за освітніми програмами «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю», «Документознавство та інформаційна діяльність», «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю»: Богатиренко Божена (магістрантка 2 курсу), Іванютін Микита (магістрант 2 курсу), Шило Ольга (магістрантка 1 курсу), Сидоркін Нікіта (студент 4 курсу), Сивоголовко Каміла (студентка 4 курсу), Кравченко Аліна (студентка 4 курсу) взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Дипломатія суверенної України в умовах війни: нові виклики та завдання», яка відбулася в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

Молодим вченим допомагали в проведенні наукових досліджень, підготовці до виступів на конференції старші наставники - Тетяна Сидоренко, завідувачка кафедри документознавства та інформаційної діяльності, Ірина Верховцева, професор кафедри, член оргкомітету конференції, Наталія Дубовик, доцент кафедри:

Під час виступів міжнародних та вітчизняних науковців були розглянуті різні аспекти дипломатичних відносин, процеси європейської та євроатлантичної інтеграції України, про які повинні знати і в яких мають орієнтуватися майбутні фахівці з інформаційно-документаційної діяльності.  Студенти кафедри достойно представили результати своїх досліджень, здобули новий професійних досвід.

Не зупиняймося, до нових вершин!

Дізнавайся більше про життя студентів кафедри документознавства та інформаційної діяльності, приєднуйся до нас у соцмережах: