Навчання й здобуття професійного досвіду можливо

18:27, 24-12-2023

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності готує висококваліфікованих фахівців за освітніми програмами «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» й «Документознавство та інформаційна діяльність» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Ми готуємо фахівців-практиків, які по завершенню навчання матимуть сформовані фахові компетентності. Головне завдання, яке ставить перед собою науково-педагогічний колектив кафедри, – це підготувати такого фахівця, який би працював із фаху з достойною зарплатнею.

На кафедрі для освітнього процесу створені всі умови: потужний викладацький склад, добротна матеріально-технічна база. Здобувачів вищої освіти навчають два профільних доктори наук й сім кандидатів наук із практичним досвідом роботи в інформаційно-комунікаційній сфері.

До освітнього процесу активно залучаються стейкхолдери – роботодавці, які, не за підручниками, а вживу формують практичні фахові уміння у сфері майбутньої діяльності. Окрім того, стейкхолдери запрошують наших випускників та студентів на роботу.

Із третього курсу згідно з Положенням про організацію освітнього процесу в Університеті студенти можуть працювати й навчатися за індивідуальним графіком.

Випускники кафедри обіймають посади, які передбачають опрацювання великого потоку інформації, роботу з людьми. Комунікація з людьми по роботі – колегами, партнерами, клієнтами – потребує навичок і вправності. Під час навчання навички комунікації, вирішення управлінських завдань уже можна здобувати. ЯК? ТА ПРОСТО. Було б Ваше бажання.

Студенти третього курсу кафедри документознавства та інформаційної діяльності амбіційні, активні, вольові. Харін Андрій – голова студентської ради Університету, Панасюк Єлизавета – голова студентської ради Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва. Саме до цього структурного підрозділу входить кафедра документознавства та інформаційної діяльності. Уже зараз ці молоді люди вчаться приймати управлінські рішення, організовувати діяльність студентської ради, брати на себе відповідальність, поступатися в чомусь, лобіювати студентську позицію на рівні керівництва Університету - вчаться виконувати ту роботу, яку в майбутньому вже з дипломами про вищу освіту будуть робити професійно.

Єлизавета Панасюк під час занять з «Теорії і практики зв’язків з громадськістю» зарекомендувала себе як активна, старанна студентка. І викладач-стейкхолдер запропонувала їй роботу у своєму фонді. Це перша сходинка у великий світ політичного життя України; можливість долучитися до значущої справи допомоги українським солдатам; зрозуміти, як функціонують українські та міжнародні фонди.

Так щастить не всім, скажете ВИ. Було б Ваше бажання вчитися, працювати, ставити мету й рухатися до неї! І в цьому Вам допоможуть викладачі кафедри, керівництво закладу, яке підтримує всі ініціативи студентів.

Шановні вступники 2024 року,
запрошуємо ВАС щоп’ятниці на Дні відкритих дверей познайомитися з науково-педагогічним колективом кафедри документознавства та інформаційної діяльності, студентами, матеріально-технічною базою, дисциплінами, які вивчатимете!

Телефонуйте: (063)505-06-28; (097)336-28-56 – Тетяна Сидоренко, завкафедри

Приїздіть: Київ, вул. Соломянська, 7, каб.508, Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, кафедра документознавства та інформаційної діяльності