Співпраця кафедри документознавства та інформаційної діяльності з освітніми закладами ІІ рівня акредитації

18:55, 25-02-2024

Коледжі, освітні заклади ІІ рівня акредитації, закладають фундамент професійних знань і компетентностей. А під час навчання в закладах вищої освіти фахові знання, уміння й навички поглиблюються, систематизуються. Окрім того, наше сьогодення характеризується пришвидшеним темпом зміни інформації в документознавчо-комунікакційній сфері. Те, що вчора було інноваційним, сьогодні стає неактуальним, а завтра – застарілим.

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності створює умови для такої системи освіти, яка дає можливість майбутнім фахівцям зі зв’язків з громадськістю, документознавцям, НR-менеджерам, аналітикам бути в курсі останніх відкриттів в інформаційно-комунікаційній галузі, постійно підвищувати рівень власної компетентності, залишатися конкурентоспроможним на ринку праці.

Випускники коледжів, які мають диплом молодшого бакалавра чи молодшого спеціаліста за спеціальністю 029, вступають на ТРЕТІЙ курс навчання. Хто закінчував навчання в коледжі за іншою спеціальністю вступає на ДРУГИЙ курс і здобуває фактично за три роки ще одну цікаву, затребувану спеціальність!

На днях до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій завітали студенти четвертого курсу Ніжинського фахового коледжу культури і мистецтв імені Марії Заньковецької. Відбулася екскурсія університетом, зустріч із завідувачкою кафедри документознавства та інформаційної діяльності. Тетяна Сидоренко пояснила особливості вступу й подальшого навчання студентів, які мають диплом молодшого бакалавра чи молодшого спеціаліста. Вона наголосила, що важливим трендом залишається гнучкість у підході до навчання: із третього курсу здобувачі вищої освіти можуть навчатися за вільним графіком. Завдання науково-педагогічних працівників кафедри - зробити так, щоб навчання було сумісним із професійною діяльністю молоді. До занять можна доєднуватися дистанційно через освітні платформи; усі лекційні й практичні матеріали виставлено в системі moodle, тому є можливість знайомитися з лекціями, виконувати завдання в зручний для кожного час.

Завкафедри охарактеризувала основні фактори, що впливають на якість освіти на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності:

• навчально-методичне забезпечення, яке адаптоване до навчального процесу;
  • застосування інноваційних технологій у процесі навчання;
  • сучасна система оцінювання рівня здобутих знань;
  • належне матеріально-технічне забезпечення навчального процесу;
  • високий рівень науково-дослідницької роботи із залученням студентів до написання наукових статей, тез;
  • активне співробітництво з роботодавцями та провідними фахівцями документаційно-комунікаційної галузі;
  • помірна вартість навчання порівняно з іншими столичними ЗВО.

Побутові умови не менш важливий фактор для вступу. Студенти коледжу відвідали гуртожиток, яким забезпечують за бажанням ВСІХ іногородніх. Це сучасне з новим ремонтом приміщення, де є бомбосховище, швидкісний Інтернет 5 гігабіт на секунду (таким Інтернет не може похвалитися жоден освітній заклад України!!!), завжди гаряча вода, на випадок блекауту закуплені генератори.

Під час зустрічі було оговорено підписання договору про співпрацю, у всіх залишилися теплі й позитивні емоції.

ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ КОЛЕДЖІВ,

запрошуємо Вас на навчання для здобуття вищої освіти на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності відразу з ТРЕТЬОГО курсу!

Дізнавайся більше про життя студентів кафедри документознавства та інформаційної діяльності, приєднуйся до нас у соцмережах: