6 жовтня 2016 р. в НСК «Олімпійський» проводився інформаційно-виставковий захід

12:57, 07-10-2016

6 жовтня 2016 р. в НСК «Олімпійський» проводився інформаційно-виставковий захід, в черговий раз організований компанією ABBYY – «DOCFLOW2016».

DOCFLOW Україна – це сучасні ІТ-рішення та нові методи роботи з документами та управління бізнес-процесами, що дозволяють підвищити продуктивність праці і знизити витрати. DOCFLOW Україна постійно тримає руку на пульсі ІТ-тенденцій, і тому протягом більше 10 років є головною подією українського ринку систем електронного документообігу та управління бізнес-процесами.

Напрями інформатизації: Маркетингові комунікації, Бізнес процеси (BPM, Workflow Collaboration), Внутрішній і зовнішній документообіг (ЕСМ, СЕД), Фінанси та облік (ERP), Апаратні рішення для організації документообігу (БФП), Бізнес аналітика (Big Data and Analytics) та ін.. Компанії та компаньони, які були представлені на даному заході (ABBYY, OKI, InfoPlus, 1C Україна, IT-Enterprise, Prozorro, MONT, Soft Xpansion, KONICA MINOLTA, Galaktika) презентували власні інформаційні продукти та нові рішення в програмному забезпеченні.

Значна увага на «DOCFLOW2016» була зосереджена на системах автоматизації обліку і управління та електронного документообігу. Так, з власні концепції та тенденції у розвитку електронного та корпоративного документообігу виступили InfoPlus, 1C Україна, Galaktika, IT-Enterprise, які представили змістовні та актуальні доповіді.

Інші доповіді торкалися, наприклад,  питань архівації і динамічного доступу до інформації, захисту конфеденційної інформації від компанії «MONT» або використання мобільних технологій в документообігу від компанії «ABBYY».

Захід відвідав доцент кафедри документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Петров. О.О.