XS
SM
MD
LG
 Рекомендації з профілактики COVID-19
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Чому варто вступати в ДУТ: думки студентів (продовження)

13:29, 17-06-2020

Дуже радий що після закінчення школи знайомі порадили мені цей універ. Я довго вагався, чи варто мені вступати до технічного університету, доки не знайшов спеціальність «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю».

Цей вибір реально врятував мене. Спеціальність доволі гнучка - дозволяє знайти багато варіантів роботи (піарник, офіс-менеджер, помічник керівника, референт, спічрайтер та ін.). Ти вчишся менеджменту, але з використанням IT-технологій, доволі цікаво, чесно кажучи. Тут гарні умови навчання, зручне розташування, гуртожиток в метрах 20-ти від університету.

Також мене дуже привабив той факт, що універ співпрацює з багатьма IT-компаніями, які беруть студентів на практику, тому можна набагато швидше знайти роботу за спеціальністю. Усі чотири року навчання студенти тут вчать англійську, по-моєму, сьогодні це, ну, дуже актуально!

 А ще тут класна дружня атмосфера і прикольні викладачі…

Цілком можу рекомендувати цей університет! Мені зайшло!:)

Андрій Андріянець, студент групи АЗД-21

***

Я студентка 2-го курсу Державного університету телекомунікацій Авраменко Ірина. І я, як абітурієнт 2018 року, як ніхто краще, розумію усе те, з чим стикаються випускники середніх закладів освіти. Обираючи університет, я б радила вам розглядати всі ймовірні варіанти, ходити на дні відкритих дверей, адже це – вибір усього життя, про який можна як шкодувати, так і завдячувати долі.

Один із таких варіантів – Державний університет телекомунікацій.

Скажу одразу, ДУТ, на відміну від інших відомих університетів, має лише один корпус, що забезпечує його компактність та зручність, насамперед, для студентів у проведенні занять. Але це саме той випадок, коли на якість освіти та викладання предметів це впливає лише найкращим чином.

Варто також знати, що в університеті представлений інноваційний зміст навчання. Це означає, що університет у всіх можливих напрямках знаходиться у передовому руслі, зокрема:

  • навчання за спеціальністю починається вже з першого курсу, а не з 3-го, як в інших університетах;
  • посилене вивчення англійської мови, а на 3-4-5 курсах – 20% предметів кафедри викладаються англійською, що дозволяє оволодіти міжнародним рівнем B2;
  • у розпорядженні університету – 49 спец-лабораторій, оснащених найсучаснішою технікою та обладнанням, що забезпечує найновітніший спосіб отримання знань як теоретично, так і на практиці (50% занять проводяться практично).

До складу університету входить чотири інститути, зумовлені чотирма напрямками – Кібербезпека, Телекомунікації, Інформаційні Технології, Менеджмент та підприємництво.

Особисто я навчаюся за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна, та архівна справа» (Інститут менеджменту та підприємництва), спеціалізація «Документознавство та інформаційна діяльність».

І повірте, це зовсім не нудно, як може здаватися на перший погляд. Знаєте, де я проходила ознайомчу практику на 2-му курсі? У ЦНАПі Солом’янської районної в місті Києві адміністрації, і я вдячна ДУТу за можливість спробувати себе на посаді адміністратора (як мінімум!). Державний університет телекомунікацій співпрацює із багатьма компаніями-партнерами, здебільшого – іноземними, що забезпечують студентів робочими місцями після закінчення університету. Упродовж навчання ДУТ дає величезний вибір додаткових курсів та гуртків – як платних, так і безкоштовних, де можна отримати сертифікати, які будуть дуже корисними при влаштуванні на роботу.

Університет надає широкий спектр можливостей реалізації себе та своїх умінь, починаючи від залучення до діяльності у студентській раді до отримання найпрестижнішого робочого місця. Але…

Варто пам’ятати, що все залежить лише від тебе і твоїх старань, університет може допомогти, підштовхнути, скерувати, але головне – за вибір тобою!

Приєднуйся ;-)

Ірина Авраменко, студентка групи ДЗД-21

детальніше

Шановний абітурієнте!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри Документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», освітні програми (спеціалізаціями): «Документознавство та інформаційна діяльність» та «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» за якими здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дані спеціалізації є одними з найбільш затребуваних та популярних на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», освітні програми (спеціалізаціями): «Документознавство та інформаційна діяльність» та «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» складає 12 900 грн. на рік, що значно нижче ніж у НАУ (19 000 грн. на рік).

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви, гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того, щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра Документознавства та інформаційної діяльності здійснює підготовку висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для всіх галузей.

Кафедрою укладено 18 договорів про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компаній-партнерів Центр комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс», Національний банк України (департамент забезпечення діяльності), Солом’янська державна адміністрація у м. Києві,  що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри Документознавства та інформаційної діяльності. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри Центр комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс», Національний банк України (департамент забезпечення діяльності), Солом’янська державна адміністрація у м. Києві на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Документознавства та інформаційної діяльності

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Документознавство та інформаційна діяльність

Бакалавр з цього фаху підготовлений до роботи в інформаційних, аналітичних, архівних, адміністративних, кадрових підрозділах і службах, службах діловодства підприємств, організацій, установ, фірм різного профілю та форм власності, а також в органах державного управління усіх рівнів. Бакалавр з документознавства та інформаційної діяльності за умов набуття відповідних знань і практичних вмінь може адаптуватись до таких суміжних напрямів діяльності, як маркетингова, рекламна, зв’язки з громадськістю, обліково-контрольна та ін.

Спеціалізація: Документознавство та інформаційна діяльність

Бакалавр з цього фаху підготовлений до роботи в інформаційних, аналітичних, архівних, адміністративних, кадрових підрозділах і службах, службах діловодства підприємств, організацій, установ, фірм різного профілю та форм власності, а також в органах державного управління усіх рівнів. Бакалавр з документознавства та інформаційної діяльності за умов набуття відповідних знань і практичних вмінь може адаптуватись до таких суміжних напрямів діяльності, як маркетингова, рекламна, зв’язки з громадськістю, обліково-контрольна та ін.

Переглядів: 907