Вступ 2024: Стартувала реєстрація електронних кабінетів вступника!

16:59, 05-07-2023

Шановні абітурієнти, якщо ви бажаєте вступити на кафедру мобільних та відеоінформаційних технологій, то Вам необхідно почати з  реєстрації електронного кабінету вступника, для чого  потрібно увійти на сторінку системи подання заяв в електронній формі.

Для успішної реєстрації електронного кабінету Вам необхідно виконати наступні кроки:

1. Відкрийте сторінку реєстрації електронного кабінету.
  2. Вкажіть вашу адресу електронної пошти, тобто як логін для входу.
  3. Система автоматично перевірить, чи не має такого логіна, у разі збігу - потрібно створити новий логін.
  4. На вказану вами електронну адресу буде надіслано лист щодо активації  електронного кабінету.
  5. Введіть один з сертифікатів ЗНО або НМТ, ЄВІ (номер сертифікату, пін-код та рік отримання). Якщо у вас є кілька сертифікатів ЗНО, виберіть один, або додайте після реєстрації.
  6. Введіть серію та номер свідоцтва про повну загальну середню освіту (атестат) / диплом бакалавра.
  7. Якщо ваш атестат / диплом був виданий не раніше 1998 року, ви можете зареєструвати електронний кабінет з паперовим чи пластмасовим атестатом, якщо до 1998 року - подати заяву в паперовому вигляді до ВНЗ.
  8. Якщо відсутній сертифікат ЗНО або НМТ, ЄВІ,  встановіть позначку "Не маю сертифікатів НМТ (ЗНО)" і зареєструйте електронний кабінет з документом, що посвідчує особу.

Шановні абітурієнти, звертаємо Вашу увагу!!!

якщо у Вас виникають питання щодо вступу  на кафедру МВТ,

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС: Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136;

тел., Viber/Telegram 068-219-50-50

або

приходьте і ми Вам допоможемо на місці за адресою:

Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136

з 9:00 до 17:00 в робочі дні!!!

НАГАДУЄМО ЩО САМЕ В ЦЬОМУ РОЦІ Є УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ ВСТУПИТИ НА НАВЧАННЯ  на контракт 1, 2, 3 та 5 курс САМЕ НА КАФЕДРУ МВТ

лише за мотиваційним листом ( БЕЗ НМТ/ЗНО),

за 172 спеціальністю понад 120 бюджетних місць.

Запрошуємо Вас на навчання на кафедру мобільних та відеоінформаційних технологій за 172 спеціальністю  за освітніми програмами:

бакалаврів “Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення”

і

магістрів “Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення”

до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

Наші контакти:

Телефон (Viber / Telegram) +38 (068) 219-50-50