Укр.

БПЛА, мобільний та супутниковий зв'язок, відеомоніторинг: ДУІКТ запрошує на день відкритих дверей

19:10, 25-04-2024

Якщо ти хочеш розвиватися, готовий сумлінно працювати і отримувати за свою працю високу винагороду, кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій - це твій квиток в затребуване і високооплачуване інформаційне майбутнє!

Запрошуємо Тебе відвідати день відкритих дверей щоп’ятниці з 15:00 на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій, за адресою м. Київ, вул. Солом’янська, 7, каб. 136.

Ти зможеш на власні очі побачити сучасне обладнаня мобільного та супутниковий зв'язку, отримати інформацію щодо особливостей спеціальності 172 Електронні комунікації та радіотехніка, переваги навчання на кафедрі, завдяки яким зможеш отримати високооплачуване робоче місце.

Якщо ти хочеш дізнатися як працюють і влаштовані БПЛА, мобільні та супутникові мережі, камери відеоспостереження запрошуємо на кафедру Мобільних та відеоінформаційних технологій.

Забезпечення безперебійним зв’язком усіх ланок нашої держави має вирішальне значення, тому студенти та випускники кафедри МВТ є затребуваними висококваліфікованими фахівцями.

Ми з радістю чекаємо на Вас!

Додаткову інформацію Ви можете уточнити за номером телефону:

Завідувачка кафедри Руденко Наталія Вікторівна
Моб: +380 68 219 5050