Укр.

Інноваційний зміст навчання, втілений в навчальний процес кафедрою Мобільних та відеоінформаційних технологій

09:58, 30-10-2023

У відповідності до інноваційного змісту навчання, що успішно впроваджується в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій, підготовка по спеціалізації на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій починається з першого курсу.

Галузь відеоспостереження стрімко розвивається. З'являється безліч нових можливостей використання систем відеоспостереження. Системи відеоспостереження знаходять своє застосування у самих різних місцях: великі та дрібні магазини та інші торгові точки, відділення банків і пункти обміну валют, під’їзди та ліфти багатоквартирних будинків, автостоянки, гаражні кооперативи та парковки, жваві перехрестя автомобільних доріг, квартири тощо.

Рішення з відеоналітики стали популярними в більшості галузей, пропонуючи цілу низку переваг – від підвищення безпеки до покращення бізнес-операцій. Але вагома перевага використання відеоаналітики, якою часто нехтують – це простота забезпечення безпеки на робочому місці. Сьогодні можна управляти системою відеоспостереження та систематичним контролем із віддаленим доступом за допомогою сучасних технологій передачі даних у локальних мережах, Інтернеті, за допомогою Wi-Fi.

У більшості випадків система відеоспостереження дозволяє записувати зображення на носіях інформації, а також виконувати інші функції, повністю керувати відеокамерами, викликати об'єктив, масштабувати зображення, створювати архіви записів, переглядати та керувати ними. Крім записів відео, сучасні системи відеозображення можуть також відтворювати аудіоінформацію, реагувати на рух та виконувати охоронні функції.

Так на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій на першому курсі викладається дисципліна «Система відеоспостереження». Вона охоплює всі аспекти у відеоспостереженні, практичні завдання виконуються в сучасних лабораторіях, оснащених відповідним програмним забезпеченням останнього покоління та сучасним обладнанням, яке надане компаніями-партнерами кафедри Viatec  та IQ Traiding і використовується для вивчення актуальних, сучасних та перспективних технологій.

Мета занять викладання дисципліни є отримання студентами системних знань про класифікацію, будову та принципи дії інформаційно-технічних систем відеоспостереження, що базуються на застосуванні програмних та апаратних засобах відеонагляду та контролю доступу. Вивчення студентами основ експлуатаційних характеристик і параметрів, видів систем відеоспостереження, відеосигналізації та контролю доступу, порядку їх підключення, налаштування, а також шляхів їх застосування. ознайомити студентів з практичними навичками налаштування супутникового широкосмугового доступу до інтернету. Студенти мають змогу самостійно встановлювати, підключати  та налаштовувати системи відеоспотореження за допомогою сучасних відеокамер.

Крім того, студенти мають змогу пройти практику в компаніях, за результатами якої отримують сертифікати про досягнутий рівень та після успішного навчання отримати робоче місце.

Відеоспостереження було, є та буде ефективною високотехнологічною системою безпеки.

Шановні абітурієнти!!!

Якщо Ви хочете розвиватися, готові сумлінно працювати і отримувати за свою працю високу винагороду, кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій – це Ваш квиток в затребуване і високооплачуване інформаційне майбутнє!

Запрошуємо на навчання до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за престижною, актуальною, перспективною спеціальністю 172 - Електронні комунікації та радіотехніка! на кафедру мобільних та відеоінформаційних технологій.

Якщо у Вас виникають питання щодо вступу  на кафедру МВТ,

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС: Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136;

тел., Viber/Telegram 068-219-50-50
 або
 приходьте щоп’ятниці на день відкритих дверей за адресою:
 Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136