Укр.

Спортивні перемоги студента кафедри МВТ

14:15, 06-12-2023

Спортивні досягнення студентів завжди вражають та запам'ятовуються університетським співтовариством, а перемоги своїх товаришів ще більше нас наповнюють гордістю та захопленням. Нещодавно ми отримали ще одну чудову новину, якою не можемо не поділитися з усіма – студент кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій (групи МТД-22), Юрій Білявський, разом зі своєю футбольною командою "Брацлав" відзначилися черговим успіхом у своєму спортивному досягненні!

Матч, що відбувся 30 листопада, приніс команді "Брацлав" значну перемогу і підняв настрій всій кафедрі. З рахунком 5:0, вони обіграли команду-суперника "Атлетік Льорет", продемонструвавши високий рівень спортивної майстерності та командного духу.

Але це ще не кінець переможних поєдинків для команди "Брацлав". 10 грудня вони матимуть ще одну неймовірну можливість продовжити свою переможну серію в грі проти "Сент Хіларі Фонт Велла".

Ми віримо в команду "Брацлав" та пишаємося їхніми досягненнями. Спорт - це не лише фізичне навантаження, але й дисципліна, цілеспрямованість та вольова сила.

Бажаємо команді та особисто Юрію подальших перемог на спортивних аренах, адже вони - справжні герої та гордість нашого університету і кафедри МВТ!

Вступайте на кафедру мобільних та відеоінформаційних технологій та отримуйте можливість будувати багатогранну успішну кар’єру!

Якщо у Вас виникають питання щодо вступу  на кафедру МВТ, звертайтесь до нас: Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136;  тел., Viber/Telegram 068-219-50-50