До уваги студентів кафедри МВТ: підготовка інструкторів ICT Huawei Academy

12:23, 08-02-2024

Шановні студенти кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій!

8 лютого об 11:00 в ауд. 211 компанія Huawei проведе консультацію для підготовки інструкторів Академії інформаційно-комунікаційних технологій Huawei. Профільні кафедри повинні обрати свій напрямок та подати кандидатуру в інструктори до 07.02.2024 в кабінеті 204.

Huawei надає безліч навчальних ресурсів, провідні системи розвитку талантів та стандарти сертифікації, щоб допомогти коледжам та університетам готувати фахівців у галузі ІКТ. Huawei також створює міжнародну платформу для змагань та спілкування через Huawei ICT Competitions, щоб спонукати студентів кидати виклик самим собі та створити здорову екосистему талантів у галузі ІКТ. Крім того, щоб допомогти здобувачам знайти відповідні для них можливості у сфері ІКТ, компанія Huawei створила платформу відбору талантів, що дозволяє ефективно зіставляти попит та пропозицію талантів між освітніми установами та підприємствами. Підготовка інструкторів Академії ІКТ Huawei допомагає реалізовувати викладені вище принципи на практиці шляхом надання навчальному персоналу всіх необхідних знань та матеріалів для ефективного навчання студентів в галузі інформаційно-комунікаційних технологій.

Напрямки підготовки:

• Курс 5G ознайомлює з розвитком та еволюцією 5G, архітектурою мережі 5G та ключовими технологіями, інноваційними технологіями 5G+, базовими можливостями та додатками 5G, а також промисловими застосуваннями та рішеннями 5G.
  • Курс Datacom надає знання основ мереж передачі даних, побудови взаємопов'язаної та сумісної IP-мережі, побудови комутаційної мережі Ethernet, основ мережевої безпеки та доступу до мережі, мережевих сервісів та додатків, основ WLAN, основ WAN, управління та експлуатації мережі, основ IPv6, основ SDN та автоматизації.
  • Курс Cloud Service включає базові знання про хмарні обчислення, хмарну інфраструктуру та екосистему Huawei, хмарні сервіси Huawei, мережеві сервіси, сервіси зберігання даних, сервіси баз даних, сервіси безпеки, CDN, сервіси EI, а також основи теорії експлуатації та обслуговування HUAWEI CLOUD.
  • Курс WLAN зосереджується на теорії WLAN, рішеннях для конфігурації безпеки і служб, методах усунення несправностей, а також прикладах розгортання проектів WLAN.
  • Курс IoT присвячений з архітектурі Huawei IoT, супутнім продуктам та рішенням Huawei IoT.
  • Курс Intelligent Computing присвячений короткій історії та тенденціям розвитку обчислювальної індустрії, огляду архітектури обчислювальних систем, обчислювальним платформам та загальним технологіям, прикладам галузевих рішень, а також надає довідкову інформацію та рекомендації для відповідного персоналу щодо навчання.
  • Курс Storage зосереджений на тенденціях розвитку технологій зберігання даних, базових технологіях зберігання даних, загальних передових технологіях зберігання даних, рішеннях для забезпечення безперервності бізнесу та управлінні експлуатацією та обслуговуванням систем зберігання даних.
  • Курс AI призначений для засвоєння методів машинного навчання, базової концепції ШІ, основних методів програмування за допомогою MindSpore та TensorFlow, попередніх знань мікросхем Huawei Ascend (Ascend 910 та 310), платформи Huawei HiAI Platform та хмарного ШІ Huawei.
  • Курс Cloud Computing знайомить з обчислювальною технікою, мережею та сховищем даних, пов'язаними з віртуалізацією, а також знайомить з особливостями віртуалізації, щоб кожен міг швидко зрозуміти сферу хмарних обчислень.
  • Курс Big Data присвячений з технології великих даних з відкритим вихідним кодом, загальним та важливим технологічним принципам компонентів великих даних у галузі, рішенням Huawei для великих даних, а також з основним операціям та синтезу сценаріїв застосування компонентів великих даних.
  • Курс Security допомагає опанувати визначення та характеристики інформаційної безпеки і поширених операційних системи та принцип переадресації брандмауерів.

Шановні абітурієнти!!!

Запрошуємо на навчання до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за престижною, актуальною, перспективною спеціальністю 172 - Електронні комунікації та радіотехніка! на кафедру мобільних та відеоінформаційних технологій  за освітньою програмою:

• бакалаврів “Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення”
  • магістрів “Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення”

Якщо у Вас виникають питання щодо вступу  на кафедру МВТ,
ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС: Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136;
 тел., Viber/Telegram 068-219-50-50
 або
 приходьте і ми Вам допоможемо на місці за адресою:
 Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136
 з 9:00 до 16:00 !!!