Вивчення студентами мультитехнологічного програмного забезпечення для проектування та оптимізації безпроводових мереж

15:03, 03-04-2024

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій провідний університет телекомунікаційної галузі, випускники якого володіють найсучаснішими знаннями та фаховими компетенціями, що затребувані на ринку праці.

Доказом високого рівня підготовки студентів на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій є активізація роботи з молодими фахівцями в рамках освітнього процесу, орієнтованого на студентів четвертого курсу по вивченню флагманського продукту Atoll. Під час навчання студенти працюють над реальними проектами.

Atoll, флагманський продукт Forsk, — це мультитехнологічне програмне забезпечення для проектування та оптимізації безпроводової мережі, яке дозволяє операторам оптимізувати діяльність з планування та оптимізації, поєднуючи прогнози та живі мережеві дані. Завдяки більш ніж 10 000 активним ліцензіям, встановленим понад 500 клієнтами в 140 країнах, Atoll став галузевим стандартом для проектування та оптимізації безпроводових мереж.

Вивчення даного програмного продукту надає можливість користувачам на основі комплексної структури інтегрованого, інтерактивного та повністю автоматизованого планування здійснювати оптимізацію безпроводових мереж.

Відпрацювання лабораторних та практичних занять дозволить молодим фахівцям отримати не лише теоретичні знання, а й практичні навички при плануванні та побудові телекомунікаційних систем.

За результатами практичних робіт найкращі результати показали студенти Магась Степан, Манько Артем, Стоколяс Юрій, Сидорчук Андрій, Плехневич Владислав.

Так тримати!

Навчально-матеріальна база кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій входить до найкращих баз, визнаних Міністерством освіти і науки, серед закладів вищої освіти, що підтверджується гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази відповідно до вимог науково-технічного прогресу».

Після успішного проходження курсу студенти зможуть пройти стажування під керівництвом наставників з перспективою подальшого працевлаштування в Компаніях-партнерах.

Все більше студентів вступають на кафедру Мобільних та відеоінформаційних технологій, яка дає знання, які базуються на поєднанні комп’ютерних технологій, новітнього обладнання та програмних комплексів, досвіду та наполегливості завідувачки кафедри та наших досвідчених викладачів.

Для того щоб вступити на кафедру мобільних та відеоінформаційних технологій Вам необхідно звернутися до завідувачки кафедри мобільних та відеоінформаційних технологій, контактні дані якої зазначені нижче, та заповнити надану Вам завідувачкою кафедри заяву на вступ на кафедру.

Шановні абітурієнти!!!

Запрошуємо на навчання до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за престижною, актуальною, перспективною спеціальністю 172 - Електронні комунікації та радіотехніка! на кафедру мобільних та відеоінформаційних технологій  за освітньою програмою:

бакалаврів “Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення”

та

магістрів “Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення”

Якщо у Вас виникають питання щодо вступу  на кафедру МВТ,

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС: Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136;

тел., Viber/Telegram 068-219-50-50

або

приходьте і ми Вам допоможемо на місці за адресою:

Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136

з 9:00 до 16:00!