Втілюємо в реальність інноваційну складову навчання разом з нашим партнером

11:39, 07-11-2017

Одним з перших питань на співбесіді при працевлаштуванні є питання щодо практичних навичок студента. Теоретичні знання - це база, на якій ґрунтується професіоналізм інженера, але рівень його кваліфікації залежить виключно від його вміння швидко і якісно вирішити поставлену задачу.

Керівництво університету і викладацький склад кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій чудово розуміють цю вимогу роботодавців і всіляко сприяють підвищенню практичних навичок кожного студента. У зв'язку з цим, кафедра МВТ налагоджує співпрацю з провідними компаніями і лідерами ринку телекомунікаційних послуг. Одним з плодів цієї кропіткої роботи є співпраця кафедри з оператором мобільного зв'язку Lifecell.

В рамках даної співпраці на комп'ютерах в навчальній лабораторії 134 було встановлено програмне забезпечення Atoll, за допомогою якого студенти навчаються проектувати, планувати і оптимізувати системи мобільного зв'язку сучасних стандартів без прив'язки до географічної місцевості і також надає можливість роботи в просторової геометрії.

Дана можливість дозволить студентам не тільки познайомитися з реальними інструментами, які використовуються лідерами мобільних телекомунікаційних послуг, а й застосувати теоретичні знання, засвоєні з курсів дисциплін «Системи мобільного зв'язку», «Прийом та обробка сигналів» та інші.

На даний момент кафедра активно працює над поліпшенням методичних посібників з даного ПЗ і проводить відкриті практичні заняття разом з представником компанії Lifecell.

Завдяки зусиллям кафедри і керівництву університету у кожного абітурієнта і студента з'явилася унікальна можливість освоїти професійні інструменти, які в майбутньому дозволять без перебільшення побудувати успішну кар'єру і бути повністю самодостатньою особистістю з вищим рівнем заробітної плати в сфері телекомунікацій по Україні!

Колектив кафедри МВТ висловлює подяку компанії Lifecell за можливість освоїти безцінні знання і досвід з рук професіоналів сфери телекомунікацій! Саме наші випускники в майбутньому будуть кращими співробітниками не тільки компанії Lifecell, а й інших операторів мобільного зв'язку України.

Кравченко В. І.

Аспірант кафедри МВТ